SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli Cie to urządza to za 2 opakowania ptasie mleczka, w piątek między godziną 15:30 a 19:04,mam akurat czas to mogę Ci powierzyć wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1914
Właśnie wszedłem na propa z IP, którego tak wszyscy j**ią na internecie, że nie jest to dobra opcja. Z drugiej strony w mnie w mieście ostatnio sporo osób go bije i wszyscy sobie chwalą, wiec jak to jest? Czym mam sie kierować? Mam jeszcze dostęp do Atom Labs i March Pharmaceuticals, co myślicie o tych dwóch labach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kieruj się tym co mówią w realu, ziomki których znasz. Jak im ufasz i mówią że dobry towiec to pewnie tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Dokładnie , nie ma co do końca ufać temu co piszą w tym temacie . Jak w rejonie masz sprawdzonych informatorów to słuchaj się ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
zioekt
Jeżeli Cie to urządza to za 2 opakowania ptasie mleczka, w piątek między godziną 15:30 a 19:04,mam akurat czas to mogę Ci powierzyć wtedy

Kurde ja wtedy nie mogę akurat może innym razem jakoś

A trafić niedziałającego propa to trzeba mieć na prawdę szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15095
Panowie jak propek z alchemii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1914
Pytanie odnośnie propka z Atom Labs. Cenowo na pewno bardzo fajnie a jak z % i wałkowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
Shadow2001
Pytanie odnośnie propka z Atom Labs. Cenowo na pewno bardzo fajnie a jak z % i wałkowaniem?
odpusc...nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
siema. planuje zakup mastera p. i tu pojawia sie moje pytanie, otoz jak stoi aktualnie master p z genamedu? zastanawia mnie fakt, czy warto dolozyc 30% ceny wiecej i wziac legitnego cybera, czy moze przyoszczedzic i pojsc w genameda liczac, ze tez siedzi tam master p i zrobi robote... co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Genamed dziala dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium