SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9029588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 3604 Napisanych postów 23554 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557136
Creative
Panowie z jakich firm dostepny jest obecnie dobry antek inj? Ciezko mi cokolwiek znalezc. Byl z advenced,squibb .

jak masz dostęp to sqiub lub mniej znane meila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2419 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 72718
o meila slyszalem ale niedostepny lab nigdzie, cos wiecej o tym labie? Pl lab czy ciagnac trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 182 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 116844
Jeszcze masz gorillaz pharmacy i newgen. Z tym, ze w gorillaz ponoc paprochy sie zdazaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2419 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 72718
newgen cisza, nie wiem czy zmartwychwstana

Firma meila w jakich rejonach lata? Ktos mial stycznosc?

Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-10-26 14:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 269 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 781
Brał Ktoś ostatnio npp z clinic, działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 491 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25313
Creative

Newgen odradzam jako firmę, wały poszły na dużą skalę, w moim otoczeniu, na forach i grupach. Kontakt jest zerowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1810 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51997
yoyo20
Creative

Newgen odradzam jako firmę, wały poszły na dużą skalę, w moim otoczeniu, na forach i grupach. Kontakt jest zerowy

Nooo właśnie lipa zero kontaktu z nimi chyba coś się zadziało z nimi...

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19001 Napisanych postów 246062 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288699
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

Za to inne pępki mogę powiedzieć że moim zdaniem działają dobrze

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10713 Napisanych postów 45590 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

a biles min. 400mcg? najlepiej na pusty zoladek wypic bialko i wtedy wbic 400mcg fraga i przez jakies 4h unikac ww :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4049 Napisanych postów 4473 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 182558
lodzianin1

Nie bylo to hgh ale moze jalbym ial porównac to 5/10 jesli gh 10/10. Z braku laku...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta