SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8540356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 3236 Napisanych postów 23124 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 547588
Creative
Panowie z jakich firm dostepny jest obecnie dobry antek inj? Ciezko mi cokolwiek znalezc. Byl z advenced,squibb .

jak masz dostęp to sqiub lub mniej znane meila

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2417 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 71405
o meila slyszalem ale niedostepny lab nigdzie, cos wiecej o tym labie? Pl lab czy ciagnac trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 171 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 113151
Jeszcze masz gorillaz pharmacy i newgen. Z tym, ze w gorillaz ponoc paprochy sie zdazaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2417 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 71405
newgen cisza, nie wiem czy zmartwychwstana

Firma meila w jakich rejonach lata? Ktos mial stycznosc?

Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-10-26 14:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 200 dni Na forum 300 dni Przeczytanych tematów 0
Brał Ktoś ostatnio npp z clinic, działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 491 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25311
Creative

Newgen odradzam jako firmę, wały poszły na dużą skalę, w moim otoczeniu, na forach i grupach. Kontakt jest zerowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1721 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50296
yoyo20
Creative

Newgen odradzam jako firmę, wały poszły na dużą skalę, w moim otoczeniu, na forach i grupach. Kontakt jest zerowy

Nooo właśnie lipa zero kontaktu z nimi chyba coś się zadziało z nimi...

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16699 Napisanych postów 240426 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1235385
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

Za to inne pępki mogę powiedzieć że moim zdaniem działają dobrze

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 230 Napisanych postów 720 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 59178
lodzianin1
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

a biles min. 400mcg? najlepiej na pusty zoladek wypic bialko i wtedy wbic 400mcg fraga i przez jakies 4h unikac ww :)

"Życie jest zbyt krótkie by mieć testosteron w normie".

~Paulo Coelho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3163 Napisanych postów 4138 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 175014
lodzianin1

Nie bylo to hgh ale moze jalbym ial porównac to 5/10 jesli gh 10/10. Z braku laku...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta