SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Rylo
Witam. Wino do wyboru z : SWISS REMEDIES, CENTRAL PHARM,
meta z : SWISS REMEDIES, NEXIUM-HEALTHCARE, CLINIC PHARMAX, ALPHAZENECA, Które pharmy wybrać?



Zmieniony przez - Rylo w dniu 2017-12-26 12:39:26


swiss i central brane teść i deka i działanie dobre :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
kamil89-k2
Rylo
Witam. Wino do wyboru z : SWISS REMEDIES, CENTRAL PHARM,
meta z : SWISS REMEDIES, NEXIUM-HEALTHCARE, CLINIC PHARMAX, ALPHAZENECA, Które pharmy wybrać?




Zmieniony przez - Rylo w dniu 2017-12-26 12:39:26


swiss i central brane teść i deka i działanie dobre :) co do mety tylko z centrala kumpel chrupał i tez bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Jak jest na rynku z trenem ace? Łatwo trafić na jakiś szajs? Co pewne/nowe i nadal mocne? (preferuje flakon, nie a ampy)

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Duzo Jest do wyboru Bioniche, Primus, BM, Biosira oral/inj, Smart, Kenwoo, widzialem tez ze malaly ostatnio chlopaki chwalili ale ten jest w 1ml chyba tylko.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mellopl
Jak jest na rynku z trenem ace? Łatwo trafić na jakiś szajs? Co pewne/nowe i nadal mocne? (preferuje flakon, nie a ampy)


nexium,cyber,androchem,genamed duzo tego jest 3 pierwsze chyba juz dlugo na topie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mellopl
Jak jest na rynku z trenem ace? Łatwo trafić na jakiś szajs? Co pewne/nowe i nadal mocne? (preferuje flakon, nie a ampy)



Ja ostatnio leciałem Trena-Med A Bioniche wersja 1ml/vial:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html#post-17934814


Jakby Cię interesowała hexa to leciałem solo i w tren mix z Bioniche hexe BM.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
BigYorkie1488
pooo.booo
W jakie firmy celowac na czarnym i jakie unikać? Enth hcg clomid


unikal bym Royal Pharmy, Genesisa tego co ktos tu ostatnio wrzucal do zdj w ciemnym flakonie,Clinic Pharmax( ten sam syf co royal, choc narazie wszyscy chwala ale to ten sam producent i pewnie bedzie jak z Royalem ze jeden wypust ok drugi dno) A tak pozatym to tescie wszedzie działaja nie spodziewaj sie jakis kosmosow ani mega stezen bo najczesciej to tylko etykieta a wsrodku wszedzie to samo zanizone stezenie kieruj sie cena tansze nie zawsze znaczy gorsze i na odwrot :), Hcg to ovigil i clomid shree lub then grecki co lata u nas.


Tylko ze ten grecki to wyj**ka co lata w PL...zajedz do Grecji i zobacz jaka teraz dostepnosc hcg itp i jak latwo i jak duzo tam bys tego kupil ;)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Lordwais
Duzo Jest do wyboru Bioniche, Primus, BM, Biosira oral/inj, Smart, Kenwoo, widzialem tez ze malaly ostatnio chlopaki chwalili ale ten jest w 1ml chyba tylko.


Unikaj bioniche...dwa razy sie naciałem i miałem prawie cięcie pod skalpel...mowie o winie inj na wodzie ale na ich t400 nie bylo lepiej,...omijajcie ta firme i uwaga na pimp na forum tej firmy :)
3

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lordwais
widzialem tez ze malaly ostatnio chlopaki chwalili ale ten jest w 1ml chyba tylko.



Malay 99% ma 1ml/vial, tylko wink inj został w vialach 10ml, pewnie też to zmienią.

Malay ma trena acet 100mg & 150mg oraz blend ripped-250.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki2000
Lordwais
Duzo Jest do wyboru Bioniche, Primus, BM, Biosira oral/inj, Smart, Kenwoo, widzialem tez ze malaly ostatnio chlopaki chwalili ale ten jest w 1ml chyba tylko.


Unikaj bioniche...dwa razy sie naciałem i miałem prawie cięcie pod skalpel...mowie o winie inj na wodzie ale na ich t400 nie bylo lepiej,...omijajcie ta firme i uwaga na pimp na forum tej firmy :)


moze i wyj**ka ale dziala :) nie napisalem ze to apteka tylko ze ug :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium