SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
donwaz1899
nexium nowy to i wtopy narazie ne bedzie , ale ceny kosmos a u mnie tren A i E w tej samej cenie


nie tylko u Ciebie kolego

swoją drogą ten tren ma 75mg tak? i porownujecie go do innych w skali 1 do 1 czyli 75mg vs 75 mg czy 1ml vs 1ml czy jak? bo jesli powiedzmy te 75mg e2d klepie mocniej niz 100mg cyb.era e2d to byloby ciekawie... jakies takie rozjaśnienie by się przydało.. bo jak trzeba bić tego tez 100mg albo grubiej to tak średni interes chociaz kusi kusi po opiniach i jednak bym skosztował ale patrze na półeczke i lezy rapidzik.. i co wylac?


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-07-29 22:53:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
champion244
turinox biosiry dobrze klepie?


Jak podjadalem to klepal jak nalezy z tym ze pierwsze 10 dni balon w zoladku mialem i ledwo cos jadlem. Napompowany bebech niesamowicie. Lecialo 40mg. Przeszedlem potem na balkana po 100 tabsach i roznicy nie bylo n


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2015-07-29 22:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
monster42
tu sa badania .. dodam ze jak zaczynalem to mialem zero testosteronu lecialo najpierw prop 100 co 2 dni 30ml razem dwa miechy i pozniej susta 250 mg co 4 dni zaraz pyknie tez dwa miechy i wynik taki





bardzo wysoki estradiol jak na taki wynik testosteronu(calkowity badales?)
Wiec albo tak roznie leja( niestety znajomy mial to samo z propem, czesc kopalo, czesc lipa), albo badales przykladowo 3 dnja po szocie a w suscie byl prop).
Mozna gdybac.
U mnie opinie sa podzielone, jedni chwala inni zaluja.

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nie czaję jak można bić 4 miechy testa i nie czuć wtrakcie że coś z nim nie tak i dalej go cisnąć ...

ale niby ta,można gdybać


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-07-29 23:36:11

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Ktoś tam pytał o somastronga,z somą jest tak ze jakiś czas temu z 4-5miesiecy co kto badał to wynik padaka w normie, obecnie nowe partie z data do 2017 wszystkie wyniki wychodzą dobre tzn ja padałem to na skali do 5 miałem 23 krew oddana po dobrych 3h, jeszcze 3 znajomych badało wyniki podobne tez koło 20, jeden z koleżków badał dodatkowo igf tez był podwyzszony i to znacznie. Takze z tym to widzisz raz działa , a moze sie tez trafić pare pudełek ch.ujni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 206
Siema mam pytanie BRITISH DRAGON jest lepszy niz ALPHA PHARMA ? Albo jakie firmy proponujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Dobra bo juz mixa w głowie dostaje Tren E mam do wyboru nexium,androchem,cyber i bold alpha,androchem,cyber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 402
133mhz
Nie czaję jak można bić 4 miechy testa i nie czuć wtrakcie że coś z nim nie tak i dalej go cisnąć ...

ale niby ta,można gdybać




Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-07-29 23:36:11


nie badalem sie i nie wiedzialem czego mam sie spodziewac a efekty jakies tam byly lepsze nabicie napewno teraz przy koncu cyklu centymetr wiecej sila na plus wczesniej raw 180 na klate teraz 200 .. ogolnie nmoze byc takie cos bo zaczynalem cykl z zerowym testem ale po tylu miechach to i tak powinno byc wiecej xD

Zmieniony przez - monster42 w dniu 2015-07-30 11:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 402
kulmas
monster42
tu sa badania .. dodam ze jak zaczynalem to mialem zero testosteronu lecialo najpierw prop 100 co 2 dni 30ml razem dwa miechy i pozniej susta 250 mg co 4 dni zaraz pyknie tez dwa miechy i wynik taki





bardzo wysoki estradiol jak na taki wynik testosteronu(calkowity badales?)
Wiec albo tak roznie leja( niestety znajomy mial to samo z propem, czesc kopalo, czesc lipa), albo badales przykladowo 3 dnja po szocie a w suscie byl prop).
Mozna gdybac.
U mnie opinie sa podzielone, jedni chwala inni zaluja.


Estriadol mogl byc wywalony wczesniej bralem metke ture okse bez odbloku takze dzieki twojej wypowiedzi stwierdzam ze bilem trefne rozlanie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5621
tren A nexiuma potwierdzam ze kosa, a testowal ktos Tren Enan? przeszedlbym bo juz dlugo lece wszystko eod i troche brak miejsc na ini. to jak, probowal ktos?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium