SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4878
Siema antek biosira czy cyber?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
muszak14
Siema antek biosira czy cyber?



Nie brałem nic z cybera, z biosiry owszem - z orali oxa/tura/halo i trochę inj. Nie zaliczyłem żadnej wpadki z tym labem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Brałem provi z andro i teraz szamie z bioniche. Oba wg mnie działają jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
muszak14
Siema antek biosira czy cyber?


Jadlem biosire i Alphe. Alpha okazala sie kiblem w porownaniu do biosiry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
muszak14
Siema antek biosira czy cyber?

A ja powiem inaczej cyber ma antka kozak jest niestety drogi ale działa w chooy.
Jest pakowany 100x 25 lub 50x 50 co czyni że nie jest tani ale działa naprawdę i jest tam to co powinno być. Ogólnie ja biorę prawie samego cybera bo na innych labach nie raz bardzo się zawiodłem.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
W pl aptece macie provi za grosze a szukacie provi klepane nogami w garnku od jakiegos ciapusia lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
mm1986
W pl aptece macie provi za grosze a szukacie provi klepane nogami w garnku od jakiegos ciapusia lol


Z apteki to trzeba najpierw samemu wszystko wyciagnac. Ja mialem od dila Bayer Provi "apteke" nic to nie dzialalo, T3 niby tez grosze a Uni pharm to 50/50 dziala.

Nieraz sprawdzony lab to lepszy wybor niz apteka od dila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
mm1986
W pl aptece macie provi za grosze a szukacie provi klepane nogami w garnku od jakiegos ciapusia lol

Nie dla każdego to takie grosze, szczególnie przy dłuższym dawkowaniu +50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarnyczarny
Bije teraz 50mg mety ed i szału nie ma, nie sądze zeby inj meta byla mocniejsza od oral. Dobrze wspominam połaczenie oral + inj ale to pare lat wstecz było.

z jakiej stajni masz mete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
krzykacz
muszak14
Siema antek biosira czy cyber?



Nie brałem nic z cybera, z biosiry owszem - z orali oxa/tura/halo i trochę inj. Nie zaliczyłem żadnej wpadki z tym labem.


Krzyk te halo to dawno leciałeś?
Bo się przymierzam na przyszły rok.
Ewentualnie z czego byś jeszcze polecił?

Powrót do formy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium