SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
Rafał Rudzki
ArkusP chyba masz rację ale wiesz jak czytam komentarze typu..."właśnie jem Bałkana półtorej tygodnia i już mi 8 kg wskoczylo" następny znowóż pisze że po tygodniu posxlo5 kg i tak dalej i tak dalej..
To i człowiek cudów oczekuje he he


Proszę bardzo, czysty przykład jak powstaje większość chooya wartych opinii o różnych środkach w tym temacie,
jak ktoś oczekuje 8kg masy w półtorej tyg to nie dziwne że potem opinie że wal, lipa, wyebka, słaby lab itp itd

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Zauważyłem że dajmy na to test ma dłuższą datę ważności a przykładowo deca ma krótszy okres ważności
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Akurat w Balkanie mialem kiedyś tak że chyba dopiero za którymś tam razem kod wyskoczył OK, poza tym oni mają takie literki że czasem ciężko odczytać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1371
Witam, jak tam teraz test enan z Malay tiger lub
British dragon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 613
ArkusP ja wcale nie stwierdziłem że to wyj**ka chodziło mi o zasięgnięcie opinii tych doswiadczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
U Mnie na enanie balkana z jednej ampy sie sciera kod palcem a z drugiej nadrukowany ze trzeba paznokciem zedrzec

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1784
Patriott
Witam, jak tam teraz test enan z Malay tiger lub
British dragon?


Jeśli z zaufanego źródła to Malay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
dobre spostrzeżenie Arkus - opinia goscia o metce bałkana ktory oczkuje 5/8kg po 2 tyg brania, pogratulowac ... do tego to jego pierwszy cykl to za wiele nie mozesz powiedziec, co do alphy i teog ze lata kilka wersji ok moze i tak jest nie mowie ze nie ale jak masz kody sprawdzisz i wchodzi kod na stronie producenta to nie ma opcji ze jest wal, z reszta dobry dill wala nie pocisnie swiadomie takie jest moje zdanie

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ale temat sie zalaczyl kodow w Balkanie, dzialania lub jego braku, scerania etc
- jak jakaś ampa peknie i umaze inne ampy to logiczne ze inny kody moga sie zmazac.
- balkan od kiedy pamietam jak tylko pojawial sie w PL to byl problem z kodami, raz wchodzily, raz nie wchodzily, czasem nie dalo sie ich zczytac. Mimo problemow z kodami towar robil robote.
- teori setki z fejkami a nigdy nikt nie zrobil zestawienia fejk/org. Sporo niedzialajacych opinii to wlasnie tak jak ArkusP zauwyzyl wyzej, ten przyklad idealnie to pokazuje.

Tak wiec kodami nie do konca jest sie czym sugerowac akurat w przypadku Balkana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium