SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12173248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Panowie 5 stron o dupie. Ostatnio straszny syf się robi. Nasz ŚP mod posypał by banami. Poczekajcie krzykacz z lodziakiem zaraz wstaną

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Arkus zarzucasz mi cos a mozesz podac argumenty na swoje ataki wobec mojej osoby ?

Ja nie chce tutaj z nikim "walczyc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Lordknaga - on sie pytal o serce a ja mu odpisalem w zarcie o badaniach i czy w ogole ma serce :)

Dobra nie wazne w sumie - za dlugo byl pociagniety temat.

Jezeli kogos urazilem to przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Polygon0606
Arkus zarzucasz mi cos a mozesz podac argumenty na swoje ataki wobec mojej osoby ?

Ja nie chce tutaj z nikim "walczyc"


pisz w temacie podwieszonym wysłali Ci linka. To jest temat o tym co jest na topie w pl A nie telenowela
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Tutaj zrobilem blad.

Zrozumialem juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2233 Napisanych postów 12664 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170870
Tak prosty jeden jedyny argument, temat widzi jak się nazywa?
"Pl realia - czyli co warto brac"
temat w którym rozmawia się tylko i wylacznie o srodkach różnych firm, czy dzialaja czy nie działają, czy są bolesne, czy nie itp

tego dotyczy ten temat, a nie rozmow o wszystkim, po to jest tutaj regulamin żeby był porządek, chce wiedzieć to, wchodzę tu, chce wiedzieć tamto, wchodze tam,
rozumiesz? Pisałem zresztą już o tym,
dalej,
ma to na celu ogarniecie forum, żeby było ładnie, skladnie i czytelnie, rozumiesz?
upominalo cie grzecznie parę osób, no ale jak grochem o sciane i jeszcze się stawiasz, więc nie licz na to że ktoś cię tu będzie traktował poważnie
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
Teraz masz racje, zrobilem blad i sie przyznalem.

Nasteonym razem bede zwracal uwage - jak wspomnialem, za dlugo pociagnalem temat.

Sorry kolego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Panowie jak teraz lab Bioniche? aktualnie bazuję na środkach andro, jak myślicie który lab pewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Oba dobre . Osobiście bioniche nie biłem , ale biją znajomi . Nikt nie narzeka .
Tutaj tez tylko dobre opinie . Andro biłeś cały czas to wiesz czego się spodziewać .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
No tak tylko teraz nie mam zbytnio do niego dojścia a zaoferowano mi bioniche w zamian za andro, dlatego pytam który lepszy lab.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium