SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Jaka susta bioniche bedzie lepsza, jasa czy troche ciemniejsza złotawa bo mam troche tych flaszek i widać pomiędzy nimi duża różnicę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ktos cos o tym nowym BM ampy? Wczoraj mialem w reku, wyglada ladny, ampy fajne, moze propa przykuje bo koncze Alphe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
WhiteP
słyszał ktoś o labie Medina ?


Slyszalem tylko tu na forum. Podobno lab dla kulturystow i szerszemu gronu nie znany.

MM o takie srodki jak prop to bym sie nawet nie martwil. U mnie kilku znajomych zaczyna to bic ale za wczesnie na opinie.



Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-02 16:56:18
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669197
mm1986
Ktos cos o tym nowym BM ampy? Wczoraj mialem w reku, wyglada ladny, ampy fajne, moze propa przykuje bo koncze Alphe


U mnie cos tam wbijali i opinie na plus.poza tym jw slabego propa to ze swieca szukac
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Niby tak panowie, ale ja nie raz poczulem roznice propow, mowie calkiem serio, teraz mi sie konczy AP, dil u mnie ma ori z Indii i naprawde kozak,, tylko ze brak na magazynie wiec stestuje te BM, zobaczymy dam znac, jak bedzie ok to zawine moze i dl estr cos na zime
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669197
Verrum
Jaka susta bioniche bedzie lepsza, jasa czy troche ciemniejsza złotawa bo mam troche tych flaszek i widać pomiędzy nimi duża różnicę ?


kolor nie ma nic do działania
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kolorkami się nie przejmuj w ogóle.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
mm1986
Niby tak panowie, ale ja nie raz poczulem roznice propow, mowie calkiem serio, teraz mi sie konczy AP, dil u mnie ma ori z Indii i naprawde kozak,, tylko ze brak na magazynie wiec stestuje te BM, zobaczymy dam znac, jak bedzie ok to zawine moze i dl estr cos na zime

No pewnie ze sa roznice,jedne działają gorzej inne lepiej i nue wierze ze komus to obojętne czy dostanie slabszego czy lepszego...
Co do BM to kolega w realu bil w 2 ml i mówił ze Ok


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-10-02 19:15:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Dziękuję bracia za wyczerpujace odpowiedzi. Rozwaze wszystko. Ja od lat lecialem Malaya, Biosire ale sie skonczyla. Bioniche, Dose, AP, Shree. Ten BM jakis konkretny sie wydaje ale oczywiscie ampy. Poczytam i bede wiedzial co brac bo koncze redukowac na paru wyzej wymienionyCh srodkach. Nie trzymam sie jednego labu tylko czytam recenzje i kombinacje robie np. prop inny lab, master inny itd Szacuny dla wszystkich.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
nyga83
Panowie meta inj Genamed/Nexium ?


Nexium

nyga83
nyga83
Panowie meta inj Genamed/Nexium ?



... oraz czy 1.2ml pon/śr/pt bedzie ok ?


Ja dawalem zawsze ed lub e2d 25-75mg ed ale spokojnie Nexiuma dawka 25-50mg styka bo toware jest bardzo dobry. Genamed tez ok i troche taniej.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium