SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 66 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 941
ja moge smialo polecic od siebie oxe vermo , tylko te biale blistry z lwasnego doswiadczenia
a ziomek ostatnio wrzucal oxe z nexa i tez byl b zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
A jak z Nexium? Dopiero do mnie zawitało i nie powiem ładnie wygląda, ale jak w praktyce środki typu deka/tren/master?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Przewijaj strony wstecz, co chwila jest gadka o tym labie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
pare dni temu pytalem o deke z nexiuma jakie ma stezenie odpowiedziano mi 250mg/ml dostala mi sie w rece i pisze na nklejce ze stezenie ma 200mg/ml czy moze tes sa takie czy to wal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
czesto ludzie tu odpowiadaja nie majac pojecia wiec jak pewne zrodlo to sie nie martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
ale jak szukalem na necie to znalazlem foto tej deki i tam tez jest b250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Nexium przereklamowane, u mnie ani to ani pmp-nesis nowy bardzo słabe opinie

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Panowie, w jakie firmy celować jeśli chodzi o Tren Ace? Do cybera dostępu nie mam, resztę jakoś załatwie jeśli chodzi o polskie realia. Potrzebuję TOP3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biłem cybera andro dose i kieeedyś bioniche. Moje zadowolenie według wymienionej kolejności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Mordeczki w jakiego testa mix /cypio zainwestowa?? bo ceny za shree test kosmos a alphy nie chce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium