SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
kamil89-k2
ok widze ze o galaxy nic nie wiadomo a powiedzcie jak sie ma w tej chwili prop z malay tajger??


Galaxy i Malay OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
krzykacz
kamil89-k2
ok widze ze o galaxy nic nie wiadomo a powiedzcie jak sie ma w tej chwili prop z malay tajger??


Galaxy i Malay OK.

to co lepiej wybrac dopłacic i brac malaya czy galaxy tez dobry??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Brał ktoś jakikolwoek tren z Titan Healthcare? Jak ogólnie sprzęt z tej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
kamil89-k2
ok widze ze o galaxy nic nie wiadomo a powiedzcie jak sie ma w tej chwili prop z malay tajger??


2 laby ok, brałbym galaxy.

drakon
witam jak enan z pmp nowa szata graficzna


dobry enan


PatrykJB
Jak tam susta z PMP, meta z genamed i meta z euromed?


susta dobry poziom, mety z gena nie jadłem, euromed jakiś rok temu i byłem zadowolony.

fikakowo
Brał ktoś jakikolwoek tren z Titan Healthcare? Jak ogólnie sprzęt z tej firmy?


Bije suste z enanem i jestem bardzo zadowolony, niedlugo przechodze na cutsa i inne wynalazki :) , kumplowi zalatwilem 2 tyg temu trena ace i bardzo chwali jak narazie, sajdy konkretne, spi pare godz, nerwowy , czyli tren działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
kamil89-k2
Panowie jak firma galaxy chodzi dokłądnie o propa


Zarówno prop jak i reszta bardzo OK.


Zmieniony przez - Revleed w dniu 2015-03-24 22:17:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
maniekmaniks
Witam, panowie, susta, deka z genameda, strzał poszedł wczoraj, zrobiłem mix w jednej pompie. Dziś taki ból, że dupe urywa. Możliwe, że jakiś wałek w środku siedzi?

raczej wszystko ok to tylko twoja reakcja może w nerw biłeś zła dezynfekcja albo z gumką wbiłeś, jak nabierasz z flakona patrz czy nic nie pływa. Bądź po prostu zareagowałeś na obcy środek w org. Mi noge urywa bo w udo propa titan i dose tren a wbiłem. Tylko że akurat bardzo rzadko bije w udo w prawe było w miare ale lewe amputacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
biosira rapidtex jest p********* przy 1ml e2d polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
fikakowo
Brał ktoś jakikolwoek tren z Titan Healthcare? Jak ogólnie sprzęt z tej firmy?


Przechodzilem z mixa AP na Titana, zadnej roznicy nie odczulem. Jedynie po kilku iniekcjach ( 3z10) mialem lekkie bole na nastepnym dzien, czego po AP nie zaobserwowalem. Ogolnie wydaje mi sie, ze lab godny polecenia na chwile obcna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolo61spoko
maniekmaniks
Witam, panowie, susta, deka z genameda, strzał poszedł wczoraj, zrobiłem mix w jednej pompie. Dziś taki ból, że dupe urywa. Możliwe, że jakiś wałek w środku siedzi?

raczej wszystko ok to tylko twoja reakcja może w nerw biłeś zła dezynfekcja albo z gumką wbiłeś, jak nabierasz z flakona patrz czy nic nie pływa. Bądź po prostu zareagowałeś na obcy środek w org. Mi noge urywa bo w udo propa titan i dose tren a wbiłem. Tylko że akurat bardzo rzadko bije w udo w prawe było w miare ale lewe amputacja


To mi ulżyło. Dziś pójdzie w udo, chociaż nie lubie w udo walić. Zobaczymy jak z nogą będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Tren E Titan stężenie 100mg na 1ml...jak się sprawdza w porównaniu do underow innych ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium