SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Witam, który propionat obecnie jest w miare dobry na Polskim rynku ? chodzi mi z której firmy , mam okazje dostać prop z malay tiger co o nim sądzicie ? oraz z Sis Labs też była by opcja, z tym że malay w ampułkach a sis w flakonie . Pozdro

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
z tych dwoch to lepszy wybor malay imo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 828
MrRat
Witam, który propionat obecnie jest w miare dobry na Polskim rynku ? chodzi mi z której firmy , mam okazje dostać prop z malay tiger co o nim sądzicie ? oraz z Sis Labs też była by opcja, z tym że malay w ampułkach a sis w flakonie . Pozdro


Bierz malaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Myślę że też bym wzia Malaya..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
MrRat
Witam, który propionat obecnie jest w miare dobry na Polskim rynku ? chodzi mi z której firmy , mam okazje dostać prop z malay tiger co o nim sądzicie ? oraz z Sis Labs też była by opcja, z tym że malay w ampułkach a sis w flakonie . Pozdro



Malay prop solo jak i w blendzie będzie lepszym wyborem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
matrox1221
MrRat
Witam, który propionat obecnie jest w miare dobry na Polskim rynku ? chodzi mi z której firmy , mam okazje dostać prop z malay tiger co o nim sądzicie ? oraz z Sis Labs też była by opcja, z tym że malay w ampułkach a sis w flakonie . Pozdro


Bierz malaya


sis nie mam pojęcia mt od lata na rynku sam kiedyś trochę wbiłem tego i było ok testy i deka działały bez zarzutu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
mm1986
lodzianin1
Euz
Jak Deca z Alphy? warto inwestować czy zostać przy sprawdzonym Andro?


skoro coś jest sprawdzone to po co kombinować ? alpha jaka ?


Bo ludzie ciagle mysla ze wezma jakis inny lab i ich rozsadzi

Wale praktycznie tylko Andro od jakichs 5 albo i więcej lat i oprócz marnego tri trena i beznadziejnej mety zawsze byłem zadowolony. Ostatnio mnie jednak zmartwil znajomy badaniami testa po propie z Andro którego mu sam ogarnialem, stąd pytam jak teraz Deca bo zapasy powoli robie, a nie chce po odbloku trafić na jakiś słaby wypust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Sam sobie odpowiedziales lab od lat na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2127
Tren Ace, co godne polecenia?? Do wyboru:
Pmp , Bioniche , malay tiger , B.M pharmaceuticals.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
jozek_777
Tren Ace, co godne polecenia?? Do wyboru:
Pmp , Bioniche , malay tiger , B.M pharmaceuticals.


Wszystko z powyżej wymienionych powinno dobrze klepać, ale co do malaya i bioniche musisz uważać na podróbki.


Zmieniony przez - Kokser7 w dniu 2018-01-21 16:53:23
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium