SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
cnotliwy
Panowie brał ktoś proxenum ?

Nowy lab, wygląd na bardzo dobrym poziomie, ciekawi mnie jak zawartosc



sredni lab

jak masz tanio to wez
jak drogo to kup co innego

bola strzaly po nim kilka dni

orale ok

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
No właśnie kolega na ból się skarży, ale dopiero 2 szoty poszły. A stężenie trzyma czy tak sobie? Turę tego labu jadłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
cnotliwy
No właśnie kolega na ból się skarży, ale dopiero 2 szoty poszły. A stężenie trzyma czy tak sobie? Turę tego labu jadłeś?



jadlem ture. srednia tez jest.z orali dobra tylko metka byla.

Inny lab wybierz bo tak jak pisze jest sredni ten proxenum i dodatkowo bola strzaly mocno kilka dni.

do jakich labow masz dostep to Ci doradze.

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Ten i ufc mam za bardzo mała kasę. Jak słabe to biore nexium/genamed i po turbacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Nie kombinuj z tymi dziwnymi labami jak masz genameda i nexium

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
e-lite
17kamil175
Panowie jak tren krotki z nexium ?


Jest Ok


Bardzo dobry tren!

logic123
Panowie ktos slyszal o labie vertex? glownie chodzi o tescie w ampulkach


U nas to biją i chwalą towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
cnotliwy
Ten i ufc mam za bardzo mała kasę. Jak słabe to biore nexium/genamed i po turbacji



Arkus P
Nie kombinuj z tymi dziwnymi labami jak masz genameda i nexium


Dokładnie, masz Nexium pewny i sprawdzony towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jw
Po jakiego ruszać wynalazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
dokladnie masz dostep do sprawdzonych srodkow to takie wybieraj. nexium jest ok. znane juz kupe lat.

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
cnotliwy
Ten i ufc mam za bardzo mała kasę. Jak słabe to biore nexium/genamed i po turbacji




z ufc jeden wypust kosiarka kolejny złom prop 100 mg co 2 dni test w widełkach
metka zero działania
chłopaki się napalili po rzucie wcześniejszym który był kosa
treny i wszystko inne kosiło
w kolejnej partii był sam olej
ja opisuję sytuację sprzed ok roku nie wiem jak obecnie,lecz po takich lotach raczej bym nie ryzykował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium