SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8493830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4230
Witam panowie prop i npp z jakiej firmy warto obecnie celować do wyboru bm,genamed , bioniche , nexium

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16619 Napisanych postów 240129 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1227728
BM
bioniche
Nexium
To wiem że działa genamed nie wiem

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8067 Napisanych postów 61039 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 520855
gruby chudy
Witam panowie prop i npp z jakiej firmy warto obecnie celować do wyboru bm,genamed , bioniche , nexium
\

BM & Bioniche wybieraj
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 954 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 64333
gruby chudy

Lecę teraz npp genameda i sobie chwale
Propa Genamed leciałem z rok temu działał
Ogólnie Genamed tani dobry lab.

Robię siłę wl. Zaczynam się bawić ciężarami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1055 Napisanych postów 1127 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 32954
gruby chudy

BM, Bioniche.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1263 Napisanych postów 33126 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244314
gruby chudy

Genamed / Nexium pewniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 299 Napisanych postów 5570 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 82378
Nexium NPP mogę polecić..widzę co robi z ziomkami z reala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68024
Npp z nexa i gena nie czulm roznicy w dzialaniu. Tylko wiecj syfow po tym z genamedu. Natomiast przechodzac z cypio nexa na genamed spory spadek libido i podratowalem sie propem genamedu mieszajac wlasnie z cypio

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1588
Alpha gen,uzywal ktos? Jest w bardzo kuszacej cenie i chcialbym zrobic zapas.
Enan,prop,npp,deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15347
Biłem propa i działał, ale 150mg/ml tam na pewno nie siedzi, standardowa stówa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta