SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Bolda i Tri Bolda mam odłożonego mam tyko nadzieję że będzie ok bo to są pierwsze serie, chociaż może nie ma to aż takiego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Nie rozczarujesz sie, Tri-Bold jak najbardziej ok :)

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
sHarkYy
Lodzianin brałeś Ty albo ktoś znajomy?
Krzykacz zachwala Titana, więc nie wiem już co myśleć?
Kumpel leciał deca i zadowolony był, nawiasem mówiąc bił też sustabol z BD amp i też się cieszył Więc już nie wiem ja to jest. - jedni chwalą inni sklinają na tego Titana
DLACZEGO TAKIE PODZIELONE OPINIE KRĄŻĄ?



Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2015-09-17 21:47:00


Olej opinie z neta, jak masz opinię miejscowego chłopaka to nie ma nic bardziej lepszego niż właśnie taka opinia. A skoro chłop twierdzi, że towar Titana działa tzn, że działa. Proste.

Test i antka z tego nowego BD brałem i też mogę polecić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Para i tak mam można powiedzieć za frajer, więc raczej wbiję i sam zobaczę jak to będzie.
Chciałem tyko spytać czy ktoś to już bił, ogólnie opinie strasznie podzielone ale jak się samemu nie wbije to chyba się człowiek nie przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mój komentarz nie będzie popularny.
Nie wiesz jak wyglądają rankingi na forach internetowych, na to większość poważnych ludzi bierze poprawkę, zwłaszcza jak jedne i te same osoby zachwalają pewne laby a krytykują konkurencję. Tak samo dile z reala, oni wszystko mają najlepsze ,a konkurencja ma chałę Chcesz wiesz wiarygodną opinię, zapytaj ziomka z siłowni którego znasz
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Wszystko fajnie, tylko w realu ciężko - przynajmniej u mnie- znaleźć osobę która próbowała by tren hexa, każdy tylko test,deca, meta i wino
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Centos
Jakie firmy maja w ofercie masteron enanthate i dobrze robi :)


Nexium...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Androchem, Cyber - obydwa godne polecenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
na badaniach test wyszedł bardzo słabo
to samo deka na 3 osoby biorące nandro z titana wszyscy prl po 4 tyg w normie ( 3 osoby rowno zaczeły cykl na tych samych środkach) test bardzo wysoko coś to mówi
może inne produkty są ok nie wiem
może jakaś partia się trafila słabsza ,lecz dla mnie po takich lotach firma do skreślenia.
Lecz jak Krzykacz ja kieruję się opiniami osób które znam i wiem na czym lecą
i biorę to samo i nie patrzę czy to pmp czy ap czy coś innego
a opinie z neta olej bo tutaj jest wyścig szczurów i czytając tutaj to działa wszystko i nic nie działa
titan byl badany stary może nowy jest ok , nie mam pojęcia
weź po 1 opakoaniu wbij i zobacz jak będzie ok dokupisz jak lipa to zmienisz firmę i nie dużo stracisz.
może ktoś już podrabia titana-wszystko jest mozliwe



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-09-18 09:05:24
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium