SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Różnice w hcg czy provi bardzo szybko wyłapać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
patryk173
BigMen
conan85
Panowie Cypio z PRL dalej dobre? Bo maly zapas chce zrobic.
I jak z HCG Ogivil? Zawsze do tej pory szedl Pregnyl, jednak obecnie brak.


W moich rejonach ludzie oszaleli na punkcie prl. Sam niedlugo wyprubuje cos z tego labu a kumpel oxe bedzie zaczynal solo za jakis czas. Puki co z reala mam opinie o tesciu enanie. Przy 500mg week wynik 6900 wiec chyba niezle.

Co do ovigilu to dla mnie lepszy pregnyl. Ovigil czulem znacznie slabiej.

To ciekawe bo ja miałem na 750mg ew dużo mniej. Ale inny organizm inaczej metabolizuje. Chyba że kolega do tego jakąś dobrą deke bije


Lecial samego testa bo robil mostek osobiscie badan nie widzialem. Jedynie mowil ze mial taki wynik. Ja mu wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Spora dawka jak na mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Imo to wynik większy niż by był na aptece ale nie mówię że tak nie mogło być
Żeby nie było spamu metka z bm bardzo dobra.
Ogólnie bm bdb lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
matex875
Tak najlepiej ale daje mi to do myślenia bo od kumpla id którego pobieram te słodycze dawał towar ze zdrapkami zawsze. A Genesis miał jakiś przypal i może lipa poszła. Kumpel już leci na tym roku ze dwa tyg to zaraz pojdzie, zbada i sie okaże

Ja biore caly czas bez kodow suste i smiga dobrze i koledze daje enana i tez zadowolony,wszystko potwierdzone badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11253
Jak wino w tabsach i tren ace z centrala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 407
witam co sdzicie o platinium labs enan ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
magik1232
witam co sdzicie o platinium labs enan ????



Dobry, pewny lab

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Kumpel ma wynik prawie 12000 testa wiec wszystko możliwe, nie pisze jaki lab bo zaraz by była gownoburza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 760
lodzianin1
matex875
Tak najlepiej ale daje mi to do myślenia bo od kumpla id którego pobieram te słodycze dawał towar ze zdrapkami zawsze. A Genesis miał jakiś przypal i może lipa poszła. Kumpel już leci na tym roku ze dwa tyg to zaraz pojdzie, zbada i sie okaże


genesisa ze zdrapkami jest cały czas full na rynku


Ja dostałem 2 paczki ze zdrapkami a 2 bez, wszystko wygląda identycznie. Prawdopodobnie skończyły im się zdrapki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium