SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166825

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
Macie jakieś świeże opinie o mixie testo T-400 malay tigera może bił ktoś ostatnio dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Lasix
nie wiem jak to z tym antkiem bo to bylo moje drugie podejscie w zyciu pod ten srodek...wczesniej bralem go jakies 11 lat temu moze za duzo oczekuje albo za mala dawka do mojej wagi, sam nie wiem...

kalorycznosc diety itp. jest znacznie wyzsza niz 4500 ;)...zobacze co jest wart antek z alphy


Apropo Antkow, moj naj ziomus jadl kiedys shree jak wyszedl, i totalnie narzekal ze nic a nic... ja z tej samej serii go wtedy odpalilem zeby sie przekonac no i dzialanie kozak. A kolega zaden ogorek, tylko doswiadczony zawodnik co wie jak co ma dzialac, dlatego sam zjadlem bo az mi glupio bylo mu bu dalem namiar na tego Antka ja i wyszedlem na parowe. Jaki z tego moral? Do dzis nie wiem, mnie robilo okrutnie

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2015-05-21 02:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
mm1986, robilo okrutnie tzn. jakie efekty? jak porownalbys dzialanie antka do dzialania mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
mm1986
Lasix
nie wiem jak to z tym antkiem bo to bylo moje drugie podejscie w zyciu pod ten srodek...wczesniej bralem go jakies 11 lat temu moze za duzo oczekuje albo za mala dawka do mojej wagi, sam nie wiem...

kalorycznosc diety itp. jest znacznie wyzsza niz 4500 ;)...zobacze co jest wart antek z alphy


Apropo Antkow, moj naj ziomus jadl kiedys shree jak wyszedl, i totalnie narzekal ze nic a nic... ja z tej samej serii go wtedy odpalilem zeby sie przekonac no i dzialanie kozak. A kolega zaden ogorek, tylko doswiadczony zawodnik co wie jak co ma dzialac, dlatego sam zjadlem bo az mi glupio bylo mu bu dalem namiar na tego Antka ja i wyszedlem na parowe. Jaki z tego moral? Do dzis nie wiem, mnie robilo okrutnie


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2015-05-21 02:08:04


inny wypust może poleciał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Które wino oral pomorze :) alpha shree Vermodje czy titan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
3 pierwsze dzialaja napewno. Od siebie dodam ze vermodje kozak shree z opinii znajomych tez bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Shree i vermodje w ciemno lap. Ost trafily mi sie 2 paczki ap ten sam nr daty itd ale np czcionka duzo sie roznila , daty i nr nabite tez inaczej polozone

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mm1986
Lasix
nie wiem jak to z tym antkiem bo to bylo moje drugie podejscie w zyciu pod ten srodek...wczesniej bralem go jakies 11 lat temu moze za duzo oczekuje albo za mala dawka do mojej wagi, sam nie wiem...

kalorycznosc diety itp. jest znacznie wyzsza niz 4500 ;)...zobacze co jest wart antek z alphy


Apropo Antkow, moj naj ziomus jadl kiedys shree jak wyszedl, i totalnie narzekal ze nic a nic... ja z tej samej serii go wtedy odpalilem zeby sie przekonac no i dzialanie kozak. A kolega zaden ogorek, tylko doswiadczony zawodnik co wie jak co ma dzialac, dlatego sam zjadlem bo az mi glupio bylo mu bu dalem namiar na tego Antka ja i wyszedlem na parowe. Jaki z tego moral? Do dzis nie wiem, mnie robilo okrutnie


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2015-05-21 02:08:04


to samo mialem z susta shere dziala git asz do czasu trafilo mi sie pudelko ze wogle nie pcozulem sam olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
donwaz1899
Kreaxxx już dawno pisałem że enan shree w ogóle nie czuć , wskoczyłem na dose i się normalnie rozkręcił za to tren E z dose to jest jakieś nie porozumienie 1 stycznosci i dawki 700-800mg peer week i dopiero czuć że bierze się tren , kolega za to brał genamed i super działanie z jego relacji



to ja juz rok temu bilem enaan schere dawaka ponad grma i nic sam olej i sadki tlyko na cypionacie sie shere nieprzejechalem caly czas mi dzilal bardzo dobrze a z 7 opak wbijalem pokolei susta tez widac ze raz działa raz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10155
panowie dzis odpalam antka shree tylko teraz zaskoczyły mnie tabletki pudełko wszystko to samo co w tamtym roku tylko tabletki mają wybite napis shree spotkał sie ktoś z takim nowy wypust czy coś??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium