SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
szakal32
Nikt sie nie wypowie o domestic?

Prop działał kilka miesięcy temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
To moze dodam cos od siebie apropo Androchemu. Myslalem ze susta z andro miala zanizone stezenie bo coys slabo smyrala, jednakze teraz leci prop i npp i zaczyna sie petarda. Libido na propie kosa, npp pompuje az rozerwac chce. Mialem isc na badania obczaic czy faktycznie siedzi tam prop ale nie widze potrzeby

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
jakiś czas temu trafiłem na pewną stronkę przez ten dział na której były zdjęcia flakonów Cybera (mierzone linijką itp.) w kwestii odróżnienia ori od fake
Poda ktoś link do tego ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
panowie soczki takiej firmy jak genetics ? Znane komuś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
knur____
jakiś czas temu trafiłem na pewną stronkę przez ten dział na której były zdjęcia flakonów Cybera (mierzone linijką itp.) w kwestii odróżnienia ori od fake
Poda ktoś link do tego ????


http://cyberlaboratories.co.uk/fake/ 

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
adrian118
Jakieś opinie o propku z nexium/genamed ? W który celować ?


Warto, dobre propy. Genamed wyjatkowo tani i dobry.

artek999
jaka dece możecie polecić?


Genesis amp, Nexium, Genamed, Altima, Alpha, kwestia do czego masz dostep.


ktoś pytał pare stron wcześniej o gh Imperial, ja wbijam, śmiało można inwestować, bdb gh wczesniej leciało głównie troche biogene i głównie soma strong. Aktualnie pozostane przy Imperialu chyba na dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Jak opinie o provironie z bionichy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Ja pytałem :) ponoć dobre a i cena niezła,
badales poziom gh i igf?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Niestety nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
knur____
jakiś czas temu trafiłem na pewną stronkę przez ten dział na której były zdjęcia flakonów Cybera (mierzone linijką itp.) w kwestii odróżnienia ori od fake
Poda ktoś link do tego ????


http://cyberlaboratories.co.uk/fake/

To ja myślałem,że nie można podawać takich stron na forum. To teraz będę wiedział że można jak ktoś będzie pytał.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium