SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl ENANTAN TESTOSTERONU 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13549

Formularz - Proszę o pomoc

22

Waga

88

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

3,5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B:180 W:500 T:100 3700kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Split 4 dni w tyg

Cel cyklu

Masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

15

Stan zdrowia

Nie ma problemu

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

B.Dobry

PPM (podstawowa przemiana materii)

Brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49
Witam . chciałbym zacząć swój pierwszy cykl na sterydach.
Moja koncepcja to 12tygodni po 250mg na tydzień ENANTAN TESTOSTERONU.
Hepatil dla wątroby.
I później jakieś PCT .
Dodam że robię to ze znajomym który ma jakieś większe doświadczenie i w razie czego mam łatwy dostep do Tamoxifenu.
Suple:
Witaminy
BCAA
Dieta:
3700kcal 180g białka 500g węgli 100g tłuszczy.
Waga:88kg 180cm wzrostu
Staż. Ponad 3 lata
Wymiary: Mierzę tylko bicek 42 bez pompy
Zatłuszczenie około 15%
Trening 3 razy aeroby i 4 trening siłowy na tydzień( w trakcie cyklu będzie 5 razy siłowy)
Badania zrobię w Poniedziałek i jak wszystko ok do tej pory to zaczynam od następnego tygodnia : )
Chciałbym dobić do 90kg nie zwiększając zatłuszczenia.
jakieś rady ? coś dodać ? zapomniałem o czymś ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49
Klata:130kg Martwy:200kg Przysiad:180kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
weź to jeszcze wypełnij: http://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all

Do cyjku na testosteronie będzie potrzebne hcg. 250 testa week to trochu mało, ale 250 co piąty czawarty dzień już może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chciałbym to w miarę zdrowo zrobić i uniknąć efektów ubocznych dlatego taka mała dawka.

Zmieniony przez - pn999 w dniu 2016-01-02 22:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
ale biorąc się za saa trzeba się liczyć z różnymi skutkami ubocznymi, ale 350week to nie jest dużo, naprawdę, to jest w sam raz na pierwszy kontakt. Jak już się za to bierzesz to choć miej coś z tego. Przy testosteronie nie trzeba nic na wątrobę, ale jak masz to bierz. Zrobisz przed cyklem pełen komplet badań to da jakiś pogląd po cyklu, ok?

Uzupełnij ten wiek tak jak w linku jest pokazane

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-02 22:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mogę wrzucić. Ale mówisz jakby te skutki uboczne były nie uniknione a wydaje mi się że przy odpowiedniej profilaktyce będzie wszystko w porządku. Sam powiedziałeś że to małe dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Źle mnie zrozumiałeś. Mi tylko chodziło o to, że mieszanie w gospodarce hormonalnej niesie ze sobą skutki uboczne. Przy teście solo będziesz kontrolował estrogen i powinno byś git. Porządne pct się zrobi i powinno byc oki. Tylko te badania masz jak zrobić? W Polsce jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chodzi o psychikę, rozumiem ale tak jak powiedziałeś estrogen można kontrolować. Jestem w PL i tak będę tutaj badania robił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No to badania zrób. Wiesz jakie? Zaopatrz się w exe i zaczynaj cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja chciałem tylko na wątrobę i nerki zrobić ale tobie pewnie chodzi o hormony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
co Ty tak o ta wątrobę się martwisz? Już po sylwestrze dawno Tak hormony:
testosteron całkowity
estradiol
prolaktyna
lh i fsh
progesteron
tą podstawkę warto zrobić przed pierwszym cyklem, bo dalej będzie w razie problemów się porównywać do tych wyników późniejsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Cypionat + meta + winstrol

Następny temat

Kolejny cykl. Redu-masa

Wheya