SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl ENANTAN TESTOSTERONU 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17630

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

88

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

3,5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B:180 W:500 T:100 3700kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Split 4 dni w tyg

Cel cyklu

Masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

15

Stan zdrowia

Nie ma problemu

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

B.Dobry

PPM (podstawowa przemiana materii)

Brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Witam . chciałbym zacząć swój pierwszy cykl na sterydach.
Moja koncepcja to 12tygodni po 250mg na tydzień ENANTAN TESTOSTERONU.
Hepatil dla wątroby.
I później jakieś PCT .
Dodam że robię to ze znajomym który ma jakieś większe doświadczenie i w razie czego mam łatwy dostep do Tamoxifenu.
Suple:
Witaminy
BCAA
Dieta:
3700kcal 180g białka 500g węgli 100g tłuszczy.
Waga:88kg 180cm wzrostu
Staż. Ponad 3 lata
Wymiary: Mierzę tylko bicek 42 bez pompy
Zatłuszczenie około 15%
Trening 3 razy aeroby i 4 trening siłowy na tydzień( w trakcie cyklu będzie 5 razy siłowy)
Badania zrobię w Poniedziałek i jak wszystko ok do tej pory to zaczynam od następnego tygodnia : )
Chciałbym dobić do 90kg nie zwiększając zatłuszczenia.
jakieś rady ? coś dodać ? zapomniałem o czymś ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Jako amator, który tak jak Ty myślał, że mini dawki mety czy teścia przy diecie dadzą super efekty w 6-8 tygodniowych cyklach i to bez jakichkolwiek efektów ubocznych radzę Ci żebyś zaczął od standardowych dawek i długości cykli (10-12 tyg na początek) jeżeli chcesz mieć jakieś trwałe przyrosty.

oczywiście możesz zaczynać od mniejszych "porcji", żeby zobaczyć jak reagujesz na dany środek, ale ma co ciągnąć cyklu na mini dawkach, uwierz mi na słowo tym bardziej, że ja zauważyłem, że mała dawki dają już jakieś krótkotrwałe efekty uboczne a małe przyrosty i po podniesieniu dawki przyrosty są większe a efekty uboczne zostają na poprzednim poziomie. Oczywiście mówię tu o skoku z dawki małej na standardową, a nie z standardowej na dużą, bo tu już jest ryzyko.


I zapomniałem dodać, jak chcesz dostać jakieś rady to się nie mądrzyj, bo to kwalifikuje Cię od razu do zignorowania




Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-04 13:30:31

Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-01-04 13:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Klata:130kg Martwy:200kg Przysiad:180kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź to jeszcze wypełnij: https://www.sfd.pl/UZUPEŁNIAMY_PROFILE-t1082610.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all

Do cyjku na testosteronie będzie potrzebne hcg. 250 testa week to trochu mało, ale 250 co piąty czawarty dzień już może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Chciałbym to w miarę zdrowo zrobić i uniknąć efektów ubocznych dlatego taka mała dawka.


Zmieniony przez - pn999 w dniu 2016-01-02 22:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale biorąc się za saa trzeba się liczyć z różnymi skutkami ubocznymi, ale 350week to nie jest dużo, naprawdę, to jest w sam raz na pierwszy kontakt. Jak już się za to bierzesz to choć miej coś z tego. Przy testosteronie nie trzeba nic na wątrobę, ale jak masz to bierz. Zrobisz przed cyklem pełen komplet badań to da jakiś pogląd po cyklu, ok?

Uzupełnij ten wiek tak jak w linku jest pokazane


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-02 22:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Mogę wrzucić. Ale mówisz jakby te skutki uboczne były nie uniknione a wydaje mi się że przy odpowiedniej profilaktyce będzie wszystko w porządku. Sam powiedziałeś że to małe dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Źle mnie zrozumiałeś. Mi tylko chodziło o to, że mieszanie w gospodarce hormonalnej niesie ze sobą skutki uboczne. Przy teście solo będziesz kontrolował estrogen i powinno byś git. Porządne pct się zrobi i powinno byc oki. Tylko te badania masz jak zrobić? W Polsce jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Chodzi o psychikę, rozumiem ale tak jak powiedziałeś estrogen można kontrolować. Jestem w PL i tak będę tutaj badania robił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to badania zrób. Wiesz jakie? Zaopatrz się w exe i zaczynaj cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
ja chciałem tylko na wątrobę i nerki zrobić ale tobie pewnie chodzi o hormony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co Ty tak o ta wątrobę się martwisz? Już po sylwestrze dawno Tak hormony:
testosteron całkowity
estradiol
prolaktyna
lh i fsh
progesteron
tą podstawkę warto zrobić przed pierwszym cyklem, bo dalej będzie w razie problemów się porównywać do tych wyników późniejsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Cypionat + meta + winstrol

Następny temat

Kolejny cykl. Redu-masa

Wiecej