SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8943652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3099
co do tego dose mam taki enan pierwsze strzaly bolaly. juz po 2 strzale badanie testo wykoazlo 2k z hakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
Panowie to jak ten prop z dose dodałem foto stronę wcześniej ten z ciemną etykietą bolesny a drugi? Mam jeszcze propa testopise tez na zdjeciu widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Wypowie sie ktos w koncu? Org/fake?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
O jakie ładne ręczniczki w miśie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Mi też się podobały wiec je dałem na podkład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Tutifruti24 sprawdz na stronie 565 tam wrzucilem zdjecia Mojego balkana nie wiem czy ori czy fake ale porownac sobie mozesz

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Tych kodów pieprzonych nie mam, chociaż kolega mówił ze bił taki i go porobiło.
Nie chce zakładać nowego tematu wiec zapytam się tutaj, czy teraz jak jestem na mostku z cypka i bije 250mg ew, to czy mogę zaprzestać bić cypka i z 2-3tyg pobić enana(tego balkana) i zrobić badania? Chodzi mi o to czy wynik będzie miarodajny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Możesz zmienić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1059
Posiadam cos takiego. Malay Tiger 2x Ripped 250 a takze Oxa z Titan Healthcare co sadzicie dobry Stuff ?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1059
Posiadam cos takiego. Malay Tiger 2x Ripped 250 a takze Oxa z Titan Healthcare co sadzicie czy dobry Stuff ?







Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium