SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8935754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Develov
Witam. Co sądzicie o tym labie? Powiem że strzały są w ogóle nie odczuwalne i na drugi dzień można w to samo miejsce walić, zero bólu po iniekcji...









Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 13:14:32


Biłem w tamtym roku enana royala
Jak mówisz przyjemna injekcja .
Działał robiłem badania . Wbiłem 40 ml z winkiem poszło ładnie
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1193
17kamil175
Develov
17kamil175
Develov
Witam. Co sądzicie o tym labie? Powiem że strzały są w ogóle nie odczuwalne i na drugi dzień można w to samo miejsce walić, zero bólu po iniekcji...












Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 13:14:32

Działać pewnie działa ale obstawiam,że stężenia zaniżone.

No właśnie nie wiem co o tym myśleć...Musi strzał być bolesny i dupe urywać? Jak zero bólu to stężenie zanizone? Nie zrobię badań bo walę HCG w trakcie...

Nie i nigdzie tak nie napisałem po prostu royal nie jest jakimś labem z górnej półki i według mnie loteria co tam siedzi.

No właśnie to mnie martwi że może nie mieć stężenia...Pierwszy raz się spotykam z towarem po którym nie mam jazd typu ból dupy czy gorączka, nawet przy dobrym towarze zawsze na drugi dzień trochę dupa boli i potrafiłem mieć stan podgorączkowy itd. A po tym nic. Konsystencja taka wodnista trochę ale to chyba o niczym nie świadczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Nie, to o niczym nie świadczy. Balkan miał kiedyś propa rzadkiego jak woda i działał wybornie (zresztą jednym urywał dupsko, a innym, w tym i mi, nie)

Co ma walenie hcg do zrobienia badań testa całkowitego? Przecież ilość hcg na cyklu (jaką byś nie wbił myślę) nie podniesie ci ilości testa we krwi tak, żeby zakłamać wynik. Wbij strzała i zrób badanie na drugi dzień, będziesz już co nieco wiedział
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Testy Bałkana co brałem (ena/cyp/prop) dobrze wspominam

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1193
skint73
Nie, to o niczym nie świadczy. Balkan miał kiedyś propa rzadkiego jak woda i działał wybornie (zresztą jednym urywał dupsko, a innym, w tym i mi, nie)

Co ma walenie hcg do zrobienia badań testa całkowitego? Przecież ilość hcg na cyklu (jaką byś nie wbił myślę) nie podniesie ci ilości testa we krwi tak, żeby zakłamać wynik. Wbij strzała i zrób badanie na drugi dzień, będziesz już co nieco wiedział

No troszeczkę na pewno wynik będzie "do przodu" z powodu HCG a mi zależy by sprawdzić co ten Royal dokładnie wart...Ale może i masz rację, może zrobić jednak, biorąc pod uwagę to ze na początku cyklu(zanim jaja zostaną zablokowane") to też się robi badania i też mniej więcej wiadomo...


Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 21:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Develov
skint73
Nie, to o niczym nie świadczy. Balkan miał kiedyś propa rzadkiego jak woda i działał wybornie (zresztą jednym urywał dupsko, a innym, w tym i mi, nie)

Co ma walenie hcg do zrobienia badań testa całkowitego? Przecież ilość hcg na cyklu (jaką byś nie wbił myślę) nie podniesie ci ilości testa we krwi tak, żeby zakłamać wynik. Wbij strzała i zrób badanie na drugi dzień, będziesz już co nieco wiedział

No troszeczkę na pewno wynik będzie "do przodu" z powodu HCG a mi zależy by sprawdzić co ten Royal dokładnie wart...Ale może i masz rację, może zrobić jednak, biorąc pod uwagę to ze na początku cyklu(zanim jaja zostaną zablokowane") to też się robi badania i też mniej więcej wiadomo...



Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 21:44:25


bilem dzialal wrzucalem tu kiedys nawet badania ;] spuer stezenia to nie ma ale za tak niska cene i tak jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
mesja1905
Develov
Witam. Co sądzicie o tym labie? Powiem że strzały są w ogóle nie odczuwalne i na drugi dzień można w to samo miejsce walić, zero bólu po iniekcji...










Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 13:14:32


Biłem w tamtym roku enana royala
Jak mówisz przyjemna injekcja .
Działał robiłem badania . Wbiłem 40 ml z winkiem poszło ładnie



Testy royala ok ,chociaż podobno zdarzają się słabsze rozlania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
mesja1905
W imieniu kolegi






Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
mesja1905
W imieniu kolegi






Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym

Mm coś pisał o tym tureckim gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1665
Co myślicie panowie i tym niemieckim sprzęcie prosto z apteki





Zmieniony przez - Czarny323 w dniu 2018-06-08 15:57:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium