SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8940448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
mówi ze sam szambie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
Szamie* ;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
kody dziwne etykiety jakby je ktoś przeklejał z saszetki na saszetkę do tego te daty dośc dziwne a po drugie skoro do halotestinu sypią lipe i cenowo jest produkt tańszy niż sam surowiec to chyba jest coś nie halo? tak czy nie? i nie ma pewności czy w innych środkach nie robią tego samego co w halotestinie. Tak tylko dodam że specem nie jestem a jedynie małym konsumentem w tym całym cyrku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
nie ma co robić g****burzy z grubsza stadardowo wygląda a jak działa to jak zjesz to się dowiesz. Nie jest to jakiś super lab więc nie przyszło komuś na myśl tego podrabiać, co najwyżej dil sobie może przekleić etykietki i narobić troszkę zamieszania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
Nie wie czy brałeś biosire i czy patrzyłeś ale w nich są naklejane te etykiety a daty dlatego chyba są inne bo turę kupowk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
Dużo wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
Sory za spam przycina mi się coś na tel No nie wiem nie jest chyba dość zły ten łab i nie najlepszy bo najlepszy to apteka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
Dodam ze dill bierze od razu ze źródła a nie z 3 czy 5 ręki cena nie wyszła duża ale wszystko co biorę od niego to ma dobra cenę i działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
brałem kiedyś i miałem doklejone dlatego mi tak się rzuciło w oczy. Są lepsze firmy. U nas zrazili się ludzie do tego jak jeszcze inj były bo teraz to już oleji nie widać a zostały same orale więc o czymś też to świadczy że jednak nie taka super. Na przykładzie halotestinu też Ci opisałem ale widać nie czytasz tego co ktoś pisze tylko masz swoja jedną rację. Więc wcinaj i nie ma co się rozwodzić i debatować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium