SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8934690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Biłem testolica w zeszłym roku i w tym i działa bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Netskyy
GWookie
prolo ok, apteczniak, nowe wypusty. a czy robi lepiej? sam sobie odpowiedz czy 100mg tej samej substancji co wczesniej moze jakims cudem robic lepiej niż wczesniej. jeden wielki farmazon ale szkoda strzepic jezyka.. grunt że ori wiec bij smialo.

Ja mam takie odczucie.. Prolka kiedyś była kosą ta w pomarańczowych pudłach i twierdzili, że tam było zawyżone stężenie i większość co biła dawną prolke a tą w nowych pudłach widziało różnice a niby od apteki substancja czynna o równym stężeniu..
Ja osobiście rok temu biłem prolke i teraz tą rozlewaną w czechach i różnice widziałem.. dieta, treningi praktycznie te same..



ale to jest LEK, ma miec tyle ile na etykiecie, nie mogli zawyżać bo muszą spelnic normy, kazde odstepstwa sprawilyby ze nie wyplaciliby sie z odszkodowan gdyby cos sie stalo. poza tym maja kontrole i musza trzymac stezenie rowne 100mg, to nie ug ze klepie lepiej lub gorzej, poza tym przy pierwszym kontakcie wiadomo że zlapie sie wiecej niz przy drugim, fajnie by bylo zawsze na cyklu na trych samych ilosciach łapac np 5kg. wtedy by mozna bylo w nieskonczonosc budowac miesnie na minimalnych dawkach. no ale dobra nie mam zamiaru sie klocic, apteka to apteka stezenie z opak musi byc tak czy siak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114085
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Podszywka, rozne opinie o tym kraza. Skoro juz zakupiles to testuj.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2014-07-15 16:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2896
wydaje mi sie ze to fake, jak tak bił ktos to? działa to?
















Zmieniony przez - gym50 w dniu 2014-07-15 17:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Dlaczego Ci się tak wydaje?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
GWookie
Netskyy
GWookie
prolo ok, apteczniak, nowe wypusty. a czy robi lepiej? sam sobie odpowiedz czy 100mg tej samej substancji co wczesniej moze jakims cudem robic lepiej niż wczesniej. jeden wielki farmazon ale szkoda strzepic jezyka.. grunt że ori wiec bij smialo.

Ja mam takie odczucie.. Prolka kiedyś była kosą ta w pomarańczowych pudłach i twierdzili, że tam było zawyżone stężenie i większość co biła dawną prolke a tą w nowych pudłach widziało różnice a niby od apteki substancja czynna o równym stężeniu..
Ja osobiście rok temu biłem prolke i teraz tą rozlewaną w czechach i różnice widziałem.. dieta, treningi praktycznie te same..



ale to jest LEK, ma miec tyle ile na etykiecie, nie mogli zawyżać bo muszą spelnic normy, kazde odstepstwa sprawilyby ze nie wyplaciliby sie z odszkodowan gdyby cos sie stalo. poza tym maja kontrole i musza trzymac stezenie rowne 100mg, to nie ug ze klepie lepiej lub gorzej, poza tym przy pierwszym kontakcie wiadomo że zlapie sie wiecej niz przy drugim, fajnie by bylo zawsze na cyklu na trych samych ilosciach łapac np 5kg. wtedy by mozna bylo w nieskonczonosc budowac miesnie na minimalnych dawkach. no ale dobra nie mam zamiaru sie klocic, apteka to apteka stezenie z opak musi byc tak czy siak.


nie masz racji. prolka, omka, prop rosyjski, prima bayera. w tych srodkach byly na 100% zawyzane dawki. w propie rosyjskim nawet ponad dwukrotnie. a wszystko szlo z apteki.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
gym50
wydaje mi sie ze to fake, jak tak bił ktos to? działa to?
















Zmieniony przez - gym50 w dniu 2014-07-15 17:52:22


dziala

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2896
krzykacz
Dlaczego Ci się tak wydaje?


bo jak potarłem nożem pasek mocniej to schodzi, i jest krzywo namalowany ten brązowy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie w oryg nie szlo tego paska zetrzec, wiec odpowiedz masz - fake
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium