SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8922489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
krzykacz
Wbijasz towar i pytasz czy warto wbijać


Genesis oryginał wersja bez kodów, chwalony.


https://www.sfd.pl/GENESIS_inj_&_tbl_oryginał__temat_zbiorczy_-t1151104.html


Na pewno, osobiście znam przynajmniej z 5 osób w tym dwie dosyć niedawno, które biły tego genesisa i jest to absolutne g.o rzadko się zdarza, że jakiś lab leje sam olej.

Podobnie zresztą jak pisałeś, że to: https://www.sfd.pl/post-p18238661.html jest legit, kolega kupił, jadł ponad 2 tygodnie i zmarnował miesiąc, kasę na badania, czas, nerwy i zapłacił jeszcze świetnym samopoczuciem.

Proszę się o bana, pewnie, ale bez żartów, ktoś przeczyta kupi i nie zmarnuje tylko kasy. Sr..ł pies te kilka kg kurczaka, czas, samopoczucie, progres, nerwy to jest bezcenne, a to są koszta jedzenia fejków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
nie wiem jak obecnie Genesis ale jeżeli o to ari chodzi co dałeś link to działa jak trzeba, kolega obecnie podjada i estro ładnie zbilo. no chyba że wałki tego latają ale tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
wincol
nie wiem jak obecnie Genesis ale jeżeli o to ari chodzi co dałeś link to działa jak trzeba, kolega obecnie podjada i estro ładnie zbilo. no chyba że wałki tego latają ale tego nie wiem.


Kolega bije 250 cypio e3d, 1/4 ari eod egistrozol - pl apteka dawało mu lekko powyżej górnych widełek, po przesiadce na ten syf, estro 4x norma po 2 tyg. sidy jak dla wywalonego estro, dał doraźnie exe w takiej samej ilości 1 tab zaraz po otrzymaniu wyników i potem, 1/4 eod i mówi, że wszystko wraca do normy.

Nie przeczę, że takie ari nie jest produkowane, bo jest, w UK w aptece idzie kupić identycznie wyglądające, ale nie za 6kg kurczaka z promocji, a co dopiero po transporcie i z uwzględnieniem przynajmniej 100% marży dla dila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ari kupione u nas, o cenach nie pogadamy bo nie można wg regulaminu, dawka 1/2 tabl.co 3-4 dni chyba szło , nie pamiatam w ile czasu , estro z ok.130 na ok.40.
u kolegi idzie susta 250mg e5d


Zmieniony przez - wincol w dniu 2018-08-13 01:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
lodzianin1
Bigdan
Cenowo trochę trzeba wydać na Kuracje ponieważ ten środek nie jest taki tani. Myśle nad kupnem Genotropinu więcej kosztuje ale jest pewniejszy. Co o tym sądzisz ??


Ja bije andro wcześniej wbiłem też bioniche i jak dla mnie obie firmy działają i nie ma potrzeby przeplacac


Za przeproszeniem Bigdan gowno prawda. Moj byly trener zameiszkaly we wroclawiu, xx stazu w tym sporcie. Zapewne kazdy wie o kim pisze, udzielal sie tu na forum. Powiedzial mi ze jak dobry chinczyk to jedno i to samo co apteka, a bedac sponsoriwany kiedys przez pana ktory dzis ma firme suplementacyjna IH... walil 18iu dziennie apteki. Grunt to jak z sokami, czy trzyma deklarowane stezenie/zawartosc

Btw- lata sporo fejkow geno, jak juz sie decydujesz to sam wyjmij z apteki a nie przez reke.



Zmieniony przez - Onar_Animal w dniu 2018-08-13 08:25:05

Zmieniony przez - Onar_Animal w dniu 2018-08-13 08:26:49

Zmieniony przez - Onar_Animal w dniu 2018-08-13 08:29:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
Panowie jak opinie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
luk35
Panowie jak opinie?





Jestem po 3 butlach w dawce 750mg week, robil jak powinien. Od niedzieli przeszedlem na sustanon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Andro pewniak .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Bdb towar

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2495
juz chyba nie lataja te fake gentropin grecja i pl z peptydami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium