SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8934232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Jak wam się widzi ta susta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi to wygląda na oryginał. Sam teraz kupiłem 4 paczki tez pharma swiss ale już nie z apteki sok bardzo rzadki zobaczymy czy cos klepnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
standard oma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
jakubu
Jakies opinie na temat tej deki? wałek czy warto załadować?








Wygląda ładnie, ale żeby coś więcej powiedzieć musisz wrzucić więcej fotek flakonów w zbliżeniu.
A przede wszystkim fotki rogów naklejek i gumki po zdjęciu kapsla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2652
Witam Koledzy
W związku z tym że rozpocząłem cykl na aptecznej Omce firmy PharmaSwiss która to teraz produkuje, która działa na mnie jako nowicjusza jak bomba chciałbym się podzielić porównaniem do Omki rzekomo tej samej firmy ale od Dilla oraz Omki jeszcze ze znaczkem Jelfa którą również nabyłem teraz od Dilla ale innego. Powiedzcie mi co myślicie o tych dwóch firmy PharmaSwiss, czy to możliwe że ta druga od dilla też jest Oryginalna? różnice jakie zauważam to lekka różnica w kolorze pudełek, napisach, wycięciu oraz równości przyklejenia naklejek, również sok aptecznej jest dużo gęstszy i wolno spływa, ten od dilla jest bardziej wodnisty ale struktura też jest oleista. w związku z tym że mam aptecznej 2 opak co przy injekcjach rzedu 250ml/tydzien starczy mi na 10 tyg chciałem przedłużyć taki cykl ale boje sie czy bić te od Dilla. Pomóżcie!
P.S. Omka z apteki jak na mnie 193 wzrostu 115 kg wagi robi taką robotę że cisne rekordy po 4 tyg na siłce i 4 injekcjach. Petarda

Z PRAWEJ OMKA Z APTEKI























Zmieniony przez - warszawa.piotr w dniu 2016-11-24 17:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2652
Cd



















Zmieniony przez - warszawa.piotr w dniu 2016-11-24 17:23:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Piotr, dobrze ze obróciłeś fotki bo dostawałem oczoyeba

Jeżeli w tej od dilla sok jest wodnisty to to jest fejk.
A co jest tam w środku to już nie wiadomo, może jakiś test a może sam olej.

edit.
I że to fejk na 1000% potwierdzają odklejające się nalepki...


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-11-24 17:27:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Panowie ori czy fake ? :D







You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja bym chciał Pająk żeby mi się tak nudziło jak Tobie Jaka cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
39.95 import bezpośredni :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium