SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8944653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 500
oxanapolon
niedzwiedzio
pamietam nascie lat wstecz gdzies 2002-04 r to sie o to u nas niemało co bili :)

koksowałeś mając 16lat.???

A teść z IP na pewno porobi tylko nie sugeruj się stężeniem na opakowaniu



Zmieniony przez - oxanapolon w dniu 2016-08-19 22:13:19


Tak czy inaczej może desma był kozak. W tej chwili nie produkuje już stanazololu od paru ładnych lat. Zresztą na początku dwutysięcznych lat nie był jeszcze zambon? Fejki wina z desmy na tą chwilę ok jeśli chodzi o inj i to na prawdę trzymają poziom, z tabsami ciężko mi się wypowiedzieć. Raczej jak napisał ktoś wyżej "nieopłacalny interes" więc i mało kto testował.
U mnie w tych latach jeśli chodzi o wino w tabsach cetabon robił szał, tyle że kiedy to było hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
szakal32
Czyli jak jest 300mg/1ml to zakładać ok 250mg/1ml czy nawet jeszcze mniej?


nikt nie da ci odpowiedzi na to pytanie, pewnie tylko ten kto to rozlewa wie ile chcial tam nasypac, raczej i w te 250 powatpiewam, ori IP lata temu byl jak najbardziej oki, te fejki co lataja to jedna wielka loteria, moze tam i polowa tego nie byc, udaj sie na badania po rozpoczęciu kuracji i bedziesz mial mniej wiecej obraz tego na ile ok jest ten enan


wspomnienia z dawnych lat maja to do siebie, że zazwyczaj sa koloryzowane przez sentyment i fakt tego ze czesto byl to pierwszy kontakt z dana substancja.. a w praktyce bywalo roznie, pamietam lata temu dziki z osiedla.. wielkie zbudowane karki.. model sylwetki lat 90tych.. ogladajac dzisiaj zdjecia sprzed lat czlowiek stwierdza ze.. to nie byly dziki a swinie ulane. tyle. moze ktos chwyci co mam na mysli. te 2mg wina robilo i robic bedzie tak samo 20 lat temu jak i dzisiaj.. tylko przez fajne sentymenty czlowiek sobie dodaje nie wiadomo co bo czemu dzisiaj mialoby klepnac slabiej? moc wyparowala? oczywiscie zakladajac ze jest to ori.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 500
Ja tam nie koloryzuje. Wino jak wino, ale prop z jelfy rzekome 25mg jak pisało na pudle na pewno miał więcej. 10mg też miało więcej. Na 175mg/week już coś ruszał, teraz obojętnie co się kupi nawet farmaka z apteki taka ilość jedynie na hrt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
"prop z jelfy rzekome 25mg jak pisało na pudle na pewno miał więcej"

chyba under bo na pewno nie taki z apteki
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Marcin0o
Ja tam nie koloryzuje. Wino jak wino, ale prop z jelfy rzekome 25mg jak pisało na pudle na pewno miał więcej. 10mg też miało więcej. Na 175mg/week już coś ruszał, teraz obojętnie co się kupi nawet farmaka z apteki taka ilość jedynie na hrt




moze morfine tez zawyzaja..? wiesz noo.. dla lepszego funu dla tych co wywlekaja ze szpitali..

to samo co ziki mam do powiedzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten prop z apteki miał 25 mg i więcej nie mógł mieć bo przechodzi przez kontrole




Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-08-20 15:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zreszą walić jelfe.. firma ma grubo za uszami.. ciekawe gdzie przeniesie swoja produkcje po kolejnych wtopach.. do indii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
W legal labach nikt niczego nie zawyża ani nie zaniża, więc takie gadanie można sobie darować.

Nie mniej jednak, propa jelfy 25mg miałem jeszcze tą okazję przybić, i jak pamiętam w tamtych czasach 2 góra 3amp tygodniowo człowiek włosy z głowy darł.

Wersji 10mg/vial nie macie prawa pamiętać, było tego niewiele i tylko w obiegu szpitalnym, tak samo jak druga niższa dawka metki 1 czy 2mg ona miała w 1tbl - dokładnie w takich samych flaszkach jak encorton po dziś dzień. Później to wypadło z produkcji a wersja 5mg poszła dalej w blistry.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Pewnie są tacy co nie widzieli więc mają okazję:

https://www.sfd.pl/_NOWA_JELFA_-_ZBIÓR_/_OPINIE_/_SPOSTRZEŻENIA-t505537-s4.html


Na kolejnych stronach metka w słoiczkach niestety tych zdjęć już nie odzyskam. A słoiczka po tej metce niestety już nie posiadam
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium