SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8921727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Właśnie dzisiaj poszedł pierwszy szot tego różowego z prawej :) bez jakichś komplikacji i bolu .. Generacja piszesz jako pierwszy że towar ok gdyż wyżej same negatywne odpowiedzi czytałem .. jak naraizie po paru godzinach humor chęci do życia wieksze ;) wiec może bedzie ok .. dam relacje za 2 tygodnie . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Bo hejtuja a niestosowali,ja wbijałem wiec mogę się wypowiedzieć ze bdb testosteron tylko to było rok temu niegwarantuje ze nieobcieli stężenia od tego czasu.oby dwa flakony to tosamo tylko różnią się szata graficzna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Ten biały flakon jest jaśniejszy troche , otworzyłem ten ciemniejszy jak naraizie po paru h pobudka i lekki power zobaczymy na dniach co sie bedzie robiło :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Haha k***a to kusi być bardzo dobry jak już go czujesz Haha to nie spirytus ruski , żeby klepał po spożyciu , ale liczy się nastawienie . Daj znać za jakieś 2 tygodnie jak się to ma
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Tego nie powiedziałem że jest bardzo dobry ziomek ;) zobaczymy co bedzie za 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pewnie huragan
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
potwierdzam, ja 3 lata temu przybilem deke z tego labu, to zaj**alem szota, drzemka 2h i wstalem i juz mialem retencje i faldy na lbie k***a bez jaj chlopie, takie 'uczucie' to mialem jak wbilem pierwszy raz testa w zyciu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 780
Eksperci Polsatu jak ja to kocham :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2943 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Ktoś używał, działa, nie mogę znaleźć wpisów że zdjęciami tego nowego design.
?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
db firma

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium