SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8932926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
olekfit
Ktoś bił ten lab?





...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 9 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 810
Wrzucam jako ciekawostkę, dzisiaj mi wpadło w ręce, GENESIS wersja chyba 4 czy 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Będziesz bił?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 810
Tak, skuszę się bo cena dobra, w ofercie widziałem Cypio i Mix, Enan też pewnie jest, nie wiem co jeszcze mają ale jutro się dowiem
Polecę 100mg ed wiec po paru dniach będzie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ok

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
nuras
heh no twoja tak:) dzieki jestem w trakcie zalatwiania nouvexa polece na andro 2 tygod a pozniej 2 na nouvex i zrobie badania igf zobacze


Po 3-4 dniach 10j nouevox ed mam igf podniesiony powyzej 500 gdzie max mialem niecale 400 do tej pory. Jednak dla mnie to nie wyznacznik a jedynie jakis punkcik ktory moge lecz nie musze brac pod uwage. Co zauwazylem to wystapily u mnie zaburzenia osrodka glodu czuje sie jak bym mial gastro. Niby pelen ale glodny Nie wiem czy ma to zwiazek z GH lub IGF choc ten jak wiadomo moze potrzebowac wiekszej podazy cukrow. Wskoczyl ez 1kg na wadze. Jednak mimo wszystko aby wydac konkretna opinie potrzebuje czasu zeby obserwowac sylwetke. Wyniki moga byc podbite od gh z innego gatunku.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jankoo20
Wrzucam jako ciekawostkę, dzisiaj mi wpadło w ręce, GENESIS wersja chyba 4 czy 5






ooo :) pojawil sie w pl zaraz beda klepac podrobki ile ten lab mial juz wersji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 12664 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170898
nuras
heh no twoja tak:) dzieki jestem w trakcie zalatwiania nouvexa polece na andro 2 tygod a pozniej 2 na nouvex i zrobie badania igf zobacze


bierz nie krepuj się, najlepiej wyrobisz sobie zdanie samemu, bo jak miał bym patrzeć na to co tu się pisze to bym nie tknal zapewne gh ug nigdy, ale że jest tak że jak sam się nie przekonam to nie da mi to spokoju to wziąłem sobie takiego popularnego ug lecę 5iu i jestem bardzo zadowolony,
widzę same plusy w sylwetce, więc z góry ci mówię że wiele rzeczy które tu przeczytałeś są po prostu nic nie warte :)



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-02-24 14:01:45

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
co lecisz imperiala ? bo umnie tez chwala

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium