SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12193384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
mrWodoo
zapomnij o igf lr3 z jakiegokolwiek labu UG


Tez bylem zawsze tego zdania, ale jednakjest szansa. Moj kolega byl w Chinach na ich targach, sarmy, suple i inne uzywki. Przywiozl rozne IGF-y, robil badania krwi i jak widac idzie tam dostac IGF. Nie traktowac tego jako oferte. Tylko on tam bral sample od producentow nie z alibaby lol wiec to tez pewnie innaczej wtedy. Apropo Azji teraz jest tam znow i w sklepach z odzywkami to leza cale katalogi Alphy, tam to ludzie pozyja, jest w Tajlandii tym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ale w pl to ciezko zeby cos az z chin ktos sprowadzil, ew ceny beda zaporowe a nie po 100zl :P ale dobrze wiedziec ;) dla bardziej zawzietych na pewno znajdzie sie sposob

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W kazdej aptece w tajlandi jest Alpha, unigen, british dispansery oraz jakis niemiecki testosteron ale nie pamietam juz jaki to byl. Nie wspomne o duzych napisach na drzwiach "Testosteron buy here".

Mrwoodo- a myslisz ze te peptydy u nas to skad ida? W grubej wiekszosci z chin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja testowalem ghrp6 biopeptide dxzialal ogien

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Witam jaka mete inj polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
biłem teraz andro ale odstawiłem bo blok na zarcie niestety u mnie się robi i tutaj było to samo ,ale działanie super
lecz niestety nie dla mnie 17

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
kamil89-k2
Witam jaka mete inj polecacie?


bita meta inj dose i malay tiger 1 wypust. Obydwie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja bilem kilka mcy wstecz Biosire. Dzialalo ale z apetytem tez nie najlepiej bylo po samej injekcji wrecz potrafily odruchy wymiotne wystepowac, kilka h po inj juz dalo sie zyc.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-02 22:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mm1986
mrWodoo
zapomnij o igf lr3 z jakiegokolwiek labu UG


Tez bylem zawsze tego zdania, ale jednakjest szansa. Moj kolega byl w Chinach na ich targach, sarmy, suple i inne uzywki. Przywiozl rozne IGF-y, robil badania krwi i jak widac idzie tam dostac IGF. Nie traktowac tego jako oferte. Tylko on tam bral sample od producentow nie z alibaby lol wiec to tez pewnie innaczej wtedy. Apropo Azji teraz jest tam znow i w sklepach z odzywkami to leza cale katalogi Alphy, tam to ludzie pozyja, jest w Tajlandii tym razem.


Dokladnie jw, da rade tam dostac wiele rzeczy, real gh tez dostaniemy. Nie kazdy skosny jest oszustem, wydaje sie, ze najwiecej kreca posrednicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
mm1986
mrWodoo
zapomnij o igf lr3 z jakiegokolwiek labu UG


Tez bylem zawsze tego zdania, ale jednakjest szansa. Moj kolega byl w Chinach na ich targach, sarmy, suple i inne uzywki. Przywiozl rozne IGF-y, robil badania krwi i jak widac idzie tam dostac IGF. Nie traktowac tego jako oferte. Tylko on tam bral sample od producentow nie z alibaby lol wiec to tez pewnie innaczej wtedy. Apropo Azji teraz jest tam znow i w sklepach z odzywkami to leza cale katalogi Alphy, tam to ludzie pozyja, jest w Tajlandii tym razem.


Niedawno kumpel walil igf3 z biopeptida ale walil chyba 1,5h przed treningiem i plakal ze na treningu hipka go lapie ze chyba to nie jest IGF.
Po moich wykladach zaczal brac po treningu i chyba przed sniadaniem. Zmienilo to go z placzacego chlopczyka w radosnego krasnala.

Czasem zamiast zwalac na srodek warto poszukac przyczyn w samym sobie - co robimy zle?


Jesli chodzi o mete na oleju to rowniez bilem dosyc dawno biosire i bylo to samobujstwo - ciagle mdlosci i bole bebechow. Oddalem dla kumpla ktory byl calkowicie zadowolony z efektow. U mnie niestety bardzo delikatne bebechy i nawet na turze mam problemy gastryczne ale stad latwo mi rozpoznac oxe od wina


Aktualnie leci u mnie 250mg enana bioniche i 300mg bolda shree. Biore raczej jako antykatabolik i delikatny budulec. Jest niezle. Zadania swoje spelnia i te dwa srodki moge smialo polecic. Szczegolnie testa bo bolda w takiej dawce jakos mocno nie poczujemy. Lekko apetyt na plus i uzylenie sie poprawia. Dodam ze dieta jest byle jaka. 4-6 posilkow na miescie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium