SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8934343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Prowi jest z pakistanu i czy dziala nie mam pojecia ;)
Fox i titan ori, bdb dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
bartek_box
Mam 120 tabs zachomikowanych już jakiś czas, jak wrócę do żywych to zaaplikuję w cyklu, dobrze wiedzieć, że dobry towar, dzięki.


To zobaczysz po zażyciu bo być może przez ten okres leżakowania substancja czynna ulotniła się i pozostał tylko barwnik

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
MetodaMen
Panowie Ori/Fake?

















3x OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
krzykacz
bartek_box
Mam 120 tabs zachomikowanych już jakiś czas, jak wrócę do żywych to zaaplikuję w cyklu, dobrze wiedzieć, że dobry towar, dzięki.


To zobaczysz po zażyciu bo być może przez ten okres leżakowania substancja czynna ulotniła się i pozostał tylko barwnik


I okaże się, że barwnik potężniejszy od leku %) Tak szczerze to chyba mało prawdopodobne, żeby substancja czynna zdegradowała, przechowywane w warunkach pokojowych, bez wilgoci itp...

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2202
też jestem ciekawy bo mam ruską metke ale była do 2008 :D i nie wiem czy szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
ktoś testował??







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 667
bedzie klepac dobre wino :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Witam, wczoraj kupiłem troche prolki w aptece, podziele sie z wami zdjeciami... ktoś coś wie, czemu czesi sie chwalą na opakowaniu ?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Było już wiele razy. Ta firma na zlecenie produkuje Prolo.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Sliczne prolo, wlasnie takie bije
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium