SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12190244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Dobrej oxy przeciez nie brakuje,duzo labow ma ją dobrej jakosci i jest w czym wybierac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Frankiln062
Tylko ze sqiubb oxe oral czy inj ??
Z ta oxa to zawsze był problem ...
Ciężko będzie nawet teraz trafić na coś konkretnego

Dybuk moze sie wypowiedziec co do oxy inj wbija ta na wodzie jak i ta na oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
SięNiePoddawaj
dugii2
SięNiePoddawaj
Gabryiel
Cześć. Zna ktoś lab OLMPIC ?

W który lab celować: jeśli dochodzi o propa.
AlphaZeneca
Central
Medical Pharma
Nexium
Balkan - skłaniam się ku temu !
SWISS
Genesis

Wybrałbym swiss albo Nexium. Genesisa lecialem ostatnio i przeszedłem z niego na Bioniche. różnica kosmiczna...
. To ktura lepsza genesis czy bioniche Genesis miałeś z kodem ?



Tak wersja z kodami po 10ml, jeszcze stara szata. Bioniche też z kodami i moim zdaniem boniche dużo dużo lepsze. Takie moje zdanie

Ja genesisa mialem z kodami w 1 ml i kazdy srodek dzialal wzorowo,,zero bolu.,jakoes dyskomfortu itp inne wersje to lipa ktora psula tylko renome.Mysle ze tez miales jedna z tych gorszych wersji skoro tak piszesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Frankiln062
Tylko ze sqiubb oxe oral czy inj ??
Z ta oxa to zawsze był problem ...
Ciężko będzie nawet teraz trafić na coś konkretnego


jedna i druga trzyma stezenie i klepie w zaleznosci co potrzebujesz. strzaly sie szybciej wkrecaja i daja wieksze przyrosty silowe niz tabl

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
pavlog89
Panowie jak winko w strzałach z nexium ? Bolesne bardzo czy to zależy od dupska ?


Jak każde wino , ale nie boli podczas inj a później


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2018-03-10 16:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
e-lite
pavlog89
Panowie jak winko w strzałach z nexium ? Bolesne bardzo czy to zależy od dupska ?


Jak każde wino , ale nie boli podczas inj a później



Zmieniony przez - e-lite w dniu 2018-03-10 16:16:34

Wino z nexa chyba jest na oleju? Także raczej bólu nie powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wino z nexium jest na wodzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4167
który tren ace/hexa i masteron P i E bedzie najpewniejszy z tych:

Nexium, genamed, alpha pharma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Kreaxxx
SięNiePoddawaj
dugii2
SięNiePoddawaj
Gabryiel
Cześć. Zna ktoś lab OLMPIC ?

W który lab celować: jeśli dochodzi o propa.
AlphaZeneca
Central
Medical Pharma
Nexium
Balkan - skłaniam się ku temu !
SWISS
Genesis

Wybrałbym swiss albo Nexium. Genesisa lecialem ostatnio i przeszedłem z niego na Bioniche. różnica kosmiczna...
. To ktura lepsza genesis czy bioniche Genesis miałeś z kodem ?



Tak wersja z kodami po 10ml, jeszcze stara szata. Bioniche też z kodami i moim zdaniem boniche dużo dużo lepsze. Takie moje zdanie

Ja genesisa mialem z kodami w 1 ml i kazdy srodek dzialal wzorowo,,zero bolu.,jakoes dyskomfortu itp inne wersje to lipa ktora psula tylko renome.Mysle ze tez miales jedna z tych gorszych wersji skoro tak piszesz ...


Brałem propa genesis w wersji amp z kodami chyba rok temu? Działał przekozacko, śmiało można brać.
Ostatnio wziąłem na próbę Swiss i działanie też bdb ale po 10 strzałach odpadłem. Propy ogólnie mnie bolą do tego jestem przyzwyczajony ale takiego bólu nie miałem nigdy. Co najlepsze za każdym razem ból zaczynał się dwa dni po strzale i trwał 4-5 dni. Intensywność bólu taka, że siadałem na jednym pośladzie bo inaczej nie szło, Po próbach w uda brak możliwości zgięcia nogi w kolanie na więcej niż z 5-10cm, wchodzenie po schodach to jakby mi ktoś z każdym stopniem j**nął pałą teleskopową w udo :) To wszystko bez gorączki, stanów zapalnych, zaczerwienionych miejsc po strzale, guzków, grudek, ropni itp nie mam pojęcia czemu tak miałem, przypadek pewnie 1/1000 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 332 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5849
Witam mam do wybor,
Primus Ray Laboratories i Alpha zeneca która brać?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium