SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35021 Napisanych postów 89918 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940688
Mnie tam czesze nawet woda po prowkach a tak poważnie dodam od siebie że winko oral z androchemu bardzo dobre.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Panowie kto bije teraz bolda shree albo alphe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Przecież tu co chwilę te same osoby pytają o jakieś środki,k***a wszystko to wbijacie czy pytacie z dupy żeby było?

Btw warto sobie zobaczyć stare tematy w 'zdjeciach',prześledzić cały wątek i wtedy widać jak ludzie zmieniają poglądy na temat labu ze skrajnosci w skrajność albo p******ą żeby p******ić


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-08-09 20:56:22

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
133mhz ja pytam o tego bolda bo dalej nikt nie odpisal czytalem watek z telefonu z pracy i dalej zero odzewu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pawel82
Agent 1213
w jakiego trena E celować? mam do wyboru Cyber , Nexium, Genamed, MalayTiger

Zdecydowanie Cyber


Masz porównanie Nexiuma, Cybera? bo jestem ciekaw jak to wypada. Ace Nexiuma lepszy od Cybera.

nakrwiam
Która oxa obecnie najpewniejsza, nexium będzie działać?


Oxe maja dobra. Lab drogi ale warto dopłacić.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-08-09 22:14:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
Siema jak prop i tren enan z malay tiger?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nexium nr 1:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35021 Napisanych postów 89918 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940688
Aras nie mam porównania nawet nie biłem trenu E Cybera ale biłem i właśnie teraz też bije tren A i czesze aż miło zresztą Cyber już długo lata i z tego co się słyszy żadnych wtop nie miał więc wyrobił sobie renomę , zdecydowanie wolę do płacić i mieć pewniaka i nie twierdzę tu że Nexium nie działa ale czytają opinię ludzi którzy pierwszy raz bili tren i odrazu zachwalaja jest to trochę śmieszne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ok, rozumiem. Myślałem, że może biłeś, bo właśnie szukam opinii nt trenu E. Tren ace znam osoby ktore tren bija nie pierwszy raz i nie jeden tren wbili, mowa o osobach znanych mi z real.

rYchUmTk
Siema jak prop i tren enan z malay tiger?


Nic pewniejszego nie masz? możesz trafić dobrze, jak i średnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
pawel82
Aras nie mam porównania nawet nie biłem trenu E Cybera ale biłem i właśnie teraz też bije tren A i czesze aż miło zresztą Cyber już długo lata i z tego co się słyszy żadnych wtop nie miał więc wyrobił sobie renomę , zdecydowanie wolę do płacić i mieć pewniaka i nie twierdzę tu że Nexium nie działa ale czytają opinię ludzi którzy pierwszy raz bili tren i odrazu zachwalaja jest to trochę śmieszne....


Oczywiście masz rację Cyber zapracował sobie na tą bardzo dobrą opinie bo to naprawdę lab z wyższej półki ale ten mój koleś akurat wbił trochę chłopak na przyszły rok szykuje się na scenę nie wybrał jeszcze docelowej imprezy i tren A z nexium go czesze napisałem to tylko bo sam widziałem i tak jest po co mam robić jakąś spinkę ja to robię dla dobra ogółu sam pytam o opinie nt tego labu bo jestem ciekaw jak inne środki dlaczego odrazu coś skreślać jak nie mamy pojęcia jak to robi może być tak że pójdzie jedno rozlanie dobre a reszta będzie syf.......
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium