SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12181584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2077
Witam ;)
Konsumowal ktos netanabol Alpha zenaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Zibi920
Witam ;)
Konsumowal ktos netanabol Alpha zenaca?


śmiało możesz brac .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Amg27
lodzianin1
Amg27
Mam takie pytanie bo pojawił sie u mnie PREGNYL i sie zastanawiam skoro nigdzie tego nie ma czy to też wałkują ?


może grecka wersja ???


Faktycznie grecki - byłem taki podekscytowany gdy usłyszałem, ze jest, ze nawet nie zapytałem
A jak to jest z tym greckim ? pewniejszy taki grek czy lepiej ovi?


u mnie biją i działa , tak samo jak ovi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
BigMen
Arkus P
wojo zmc
BigMen
Arkus P
BigMen
Arkus P
Widziałem wynik Igf po tym gh, jak się pojawi znowu to biorę na sete


Wyniki igf mam praktycznie takie same na biopeptid, noevoux, genotropin z apteki i rastan. Nie wiem czy one maja wieksze znaczenie. Ale na rastanie widze zmiane i mimo ze leci tylko 2j jestem z niego zadowolony.

GH ug to tylko jesli nie bedzie mnie stac na apteke a wtedy tez sie grubo zastanowie.


Jeśli jakieś ug trafia do laboratorium i w tym laboratorium wychodzi że stężenie jest takie jak ma być, czystość samego środka to 99,9% to nie widzę sensu przepłacać, dla mnie to informacje czarno na białym nie do podważenia, wszelkie inne czynniki to już musi być jakaś nieznana mam magia ;)


Samo stezenie i czystosc tomza malo. Wazny jest aminogram. Czesto wsadzaja tanie lancuchy bialek ktore sa hormonem wzrostu ale dla czlowieka nie sa one wartosciowe.

Mi teraz bold gotowany wyzerowal estro






Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-13 18:06:25



Nic dodać nic ująć...


A macie to czym podeprzeć? Bo póki co to tylko puste słowa, poważnie pytam, nie mam takiej wiedzy na temat gh, wiem tylko że prawidłowo gh powinno składać się z 191 aminokwasow


Najsensowniejszym wytlumaczeniem bedzie to ze bilem kilka razy gh i czasem efekty byly a czasem tylko wyniki pokazywalo.

Gdzies czytalem art wlasnie o lancuchach GH i podmiankach aminokwasow ale nie odnajde tego teraz. Prawda jest taka ze jedyne gh na jakie bym w tej chwili sie skusil z ug to noveuox poniewaz znajomy bil i widzialem efekty ale lecial 9-10j ed. Ja bije 2j apteki u na zadnym ug nie mialem takich efektow mimo wyzszych dawek. A wynik igf mam mimo wszystko w normie choc podniesiony o okolo 50% w stosunku do naturalnego.


swietny post. co ciekawe sa undery co daja idealne wyniki, wbilalem tego po 5iu i cos tam lepsza regeneracje, a wbijalem po 1,2 iu lilly, czy 1.8 geno lub 2 iu rastana i efekty sa zupelnie inne
2

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
120
Do wyboru mam IONS, Cyber w kartonikach, vertex, swiss remedies. Z którego labu najlepiej npp, test enan, ten ace

Tak jak Nuras. Wybór masz b. dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Tren ace i enan z PBlab - warto? Ktoś bije?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Mellopl
Tren ace i enan z PBlab - warto? Ktoś bije?


Bije npp i propa z PBlab i własnie bede teraz przechodził z npp na trena ace z PBlab lub mixobolin z BM ale ogólnie smiało mozesz zapodawac - bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6878
Witam, Panowie Metka w jaką firmę celować na ten moment? Genesis jeszcze jest w obiegu? bo trochę czasu minęło i nie jestem w temacie a Gen dobrze robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Zibi920
Witam ;)
Konsumowal ktos netanabol Alpha zenaca?


Ziomek na silce leci właśnie propa npp i oxe z tego laba i robi go niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
MoRDeX
Witam, Panowie Metka w jaką firmę celować na ten moment? Genesis jeszcze jest w obiegu? bo trochę czasu minęło i nie jestem w temacie a Gen dobrze robił



Ten Genesis jest na EU rynku i jest chwalony:

https://www.sfd.pl/GENESIS_inj_&_tbl_oryginał__temat_zbiorczy_-t1151104.html


Z innych pewnych brandów to z pewnością - Akrihin, Platinium, BM, Biosira (tbl/inj), Bałkan, Malay (tbl/inj/blend), LK (tbl/inj), tajskie pozycje, Bioniche, DB Pharma, Alpha np...
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium