SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
marianzulek
vitaminaC


vitaminaC
Jak wino tabletki z BM?


Znajomy chwali. Gdybys skosztowal to zdaj relacje bo zastanwiam sie nad wlaczeniem winka do cyklu
Nie ma sprawy lece biosre teraz takze bedzie porownanie;)


Wlasnie celuje w biosire bo nigdy sie na ich oralach nie zawiodlem ale Ciekawosc robi swoje

Potwierdzam, winko biosira działanie bdb

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
lodzianin1
ja was nie rozumie bierzesz coś co działa , a kombinujecie jak koń pod górę
ja rozumie firma padła/brak dojścia ale innego sensownego podejścia tutaj nie widzę


Inna sprawa, działają tanie produkty, ale nie mają 100% deklarowanego stężenia bo po propie by dupę urwało.

Działają podstawowe środki choć stężenie większości ug , czyli prop meta , winko ,npp zaniżone środki, to długie estry enan cypionat , tren ace, deka jeszcze bardziej zaniżone to masteron, tren enan , boldenon totalna loteria, oxandrolon , primka gh, tu już trzeba mieć bardzo dobre dojście.
Wiadomo że prędzej stężenie nigdy nie 100% jak nie apteka będzie trzymały drogie laby , niż tańsze specjalnie nie wymieniam nazw.

Druga sprawa to nawet nie wina dili tylko chinioli , którzy jak jest tak konkurencja na rynku , kiedyś były trzy firmy EC, EAP I BD wszystko działało, teraz chinioli się wycfanili i wysyłają mieszanki pół produktów , szczególnie tych droższych rzeczy, przykład 10lat temu kupowałem działającego za niższą kasę niż obecnie teraz np alphy czy shree bolda EC i biłem 400mg i było odczuwalne działanie bolda , ledwo działające boldy, lub nie działające czy egipską aptekę działającą za grosze. Tren kiedyś wyrywał z butów 50eod teraz młodzi na start biją 100-150eod, czyli taniej jest tylko iluzorycznie, bo trzeba przybić większe dawki ug.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Masz rację tak samo metka ,oma czy prolo z jelfy. 20 mg mety kiedy czy 2 ml prolo robiło konkretną robotę. A teraz walą po 2 g - 3 g testa a tam 200 mg nabijalo


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 17/11/2016 07:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
MalyMati
Masz rację tak samo metka ,oma czy prolo z jelfy. 20 mg mety kiedy czy 2 ml prolo robiło konkretną robotę. A teraz walą po 2 g - 3 g testa a tam 200 mg nabijalo



Zmieniony przez - MalyMati w dniu 17/11/2016 07:51:04


Jest dużo prawdy w tym co piszesz ze względu że po pierwsze towar ug jest mega zaniżony a ludzie którzy tu często myślą że biją aptekę bija wyj**ki. Sam wczoraj rozmawiałem i widziałem produkcję wyj**ek omki pharmaswiss która jest nie do odróżnienia. A pytałem gościa co tam lejecie to mówił że głownie prop i trochę enanu oczywiście zaniżone. Druga sprawa ludzie całą swoją wiarę nadzieję i miłość pokładają w towarze gdzie leci przykładowo 1g testa 0,8g dd i 1,2 g bolda i taki jegomość ćwiczy jak mała dziewczynka, diety nie ma żadnej do tego często na weekendach jest nietrzeźwy 3 dni i sami pomyślcie ilu takich znacie :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko apteka ma pewne stężenie a ug to troszkie soku trzeba wyj**ać w siebie , ciekawe czy w enanach 250 mg jest chodż 150 mg , myślę o topowych labach


Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-17 10:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
MalyMati
Masz rację tak samo metka ,oma czy prolo z jelfy. 20 mg mety kiedy czy 2 ml prolo robiło konkretną robotę. A teraz walą po 2 g - 3 g testa a tam 200 mg nabijalo



Zmieniony przez - MalyMati w dniu 17/11/2016 07:51:04


Mnie 10lat temu 20mg EAP porobilo lepiej niz pozniej 20mg Jelfy. Albo EAP zawyzony albo Jelfa walek. Jakies 5lat temu 30mg renomowanego laba ledwo muskalo:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Nie bardzo rozumiem po co te teorie tutaj piszecie skoro są badania hormonów i niektóre ug wypadają bardzo dobrze. Przynajmniej jeśli chodzi o testa. Inne oczywiście już trudniej rozkminić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364381 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668972
panowie kończymy tą jałową rozmowę i zgadywanie ile jest mg w ml
wbrew pozorom sporo labów trzyma dobry poziom , a zawartość wcale tak dużo nie odbiega od rzeczywistości

dla ciekawskich załatwić reckę na prolke i omkę wbić zrobić badania
a póxniej bawić się w taki sposób w ug i masz jakies odniesienie

większość szuka wymówek w postaci zaniżonych soków itd. a tak naprawdę to u większości lezy miska
a jak jest miska to trening jest kiepski(lekki)

i nikt mi nie wmówi że nie , kiedyś się rosło na małych ilościach apteki bo jak zaczynałem trenować w piwnicy to się napierdzielało do upadłego
teraz trening na siłce to seria na maszynach , dwa smsy ,fotka na fejsa że właśnie katuje klatę
i powtórka wyciskania i powyższego schematu

żarcie 20 lat wstecz też było dużo tansze i dużo lepszej jakości

tak więc trenować i jeść a nie narzekać że masz za mało 50 mg we flakonie
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
.


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2016-11-17 11:08:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
lodzianin1


...............



Myślę podobnie. Lepiej bym tego nie ujął :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium