SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
6 dni temu skonczylem butle cypio z dose ( zolta barwa soku ) i jest jak najbardziej ok....od 4 dni leci cypio andro


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-09-24 13:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Lasix a jak miał porównać konkrety np tren ace w tej chwili czy masteron andro do dose co byś wybrał?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
ciezko bo mastera z andro nie bilem w sumie to cypio to pierwszy srodek jaki probuje z tego labu

mastery jakie uzywalem w ostatnim czasie to: titan i bioniche ale mysle ze dose ma dobrego mastera ( bralem ale dawno ), obecnie nigdy sie na tym labie nie zawiodlem

tren a z dose lecialem teraz caly czas na redukcji jak dla mnie robi robote super ...do tego szedl master z bioniche, wino z titana i prop dose...bylem mega zadowolony


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-09-24 14:08:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja biłem andro mastera i był bdb tylko to były wersje pierwsze bez kartoników , dlatego pytam o wgląd bo jak andro trzyma poziom to nie ma się nad czym zastanawiać. Wokół titana jak Mt jest ostatnio za dużo kontrowersji, to wolę nie ryzykować, nie gadam że nie działa bo nie brałem , ale wolę mniej kontrowersyjne laby. Na dose też ludzie nie narzekają ,ale np oxandrolonu bym nie brał, ale na działanie innych rzeczy jak testy inne orale nandrolony treny mastery nie słyszałem negatywnych opini.

Łap soga.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-24 14:13:22

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
z titana obecnie meta dno, cypio slabe bardzo, wino b.db...lab jak tylko wszedl na rynek mial mega dobrego t.enana obecnie pewnie juz nie ...ja na pewno juz nic z tego nie wbije

dose to naprawde dobry lab ktory trzyma poziom


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-09-24 14:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
j.w

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lasix
6 dni temu skonczylem butle cypio z dose ( zolta barwa soku ) i jest jak najbardziej ok....od 4 dni leci cypio andro



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-09-24 13:51:31
owazjcie na cypa enan dose sok bardzo jasny jest ot podróba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wnc1964
Panowie na dzień dzisiejszy bo jestem trochę do tyłu z labami, czy andro i dose trzyma poziom przyzwoity, andro sobie kiedyś bardzo chwaliłem, dose chyba butelkę cypio kiedyś wbiłem?




oba sa bardzo dobre ale uwagą dose lataja Podróbki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
wnc1964
Panowie na dzień dzisiejszy bo jestem trochę do tyłu z labami, czy andro i dose trzyma poziom przyzwoity, andro sobie kiedyś bardzo chwaliłem, dose chyba butelkę cypio kiedyś wbiłem?


Bije obecnie mastera dose i do tego propa z db pharmy, przed db pharma szedl euromed i powiem tak, na samym propie z euromedu wywalilo mi estro bo jestem bardzo podatny, pozniej rpzeszedlem na db pharme i zbilem estro, db pharma lepiej mnie klepie i po jakichs 5 strzalach wrzucilem 100 mg mastera dose eod i wbilem jakies 25 ml i poki co nie czuje zadnych objawow wywalonego estro a i libido i uzylenie na plus. Czyli szczerze polecam, za kilka dni przechodze na alphe zobaczymy jak sie to ma do dose.

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osbiscie bilem mastera dose i andorchema androcjhema w pudelkach juz nwoego mastera bdb a dose mastera jakso z rok tmeu i tez bdb
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium