SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12184834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
etoez22
Czesc.

Test cyp i tren ace. Mam dostep do vermodje, genamed, nexium. Co byscie brali?

Dzieki,



Zmieniony przez - etoez22 w dniu 2016-11-06 12:14:15



Ja bym wybrał na pierwszym miejscu nexium później genamed a orale vermodje a do inj nie mam przekonania.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Euz
jakie winko oprócz Androchem godne uwagi? Alpha, Vermo, Balkan?


Balkan jedzony 2 lata temu działał bardzo dobrze, zresztą jak wszystkie orale tego labu

Tren e genamed biję od jakichś 2-3 tyg i muszę przyznać, że chyba się przerzucę od poniedziałku na nexium, bo jednak coś mi w genamedzie nie pasi. Przechodziłem na genamed z dose i muszę przyznać, że dose dużo lepszy. Genamed mnie zawiódł, bo opinie słyszałem same pozytywne. Może gorsze rozlanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Skint po raz kolejny "gorsze" rozlanie z genameda 3 lata temu mój przyjaciel wbijal wlasnie tren enan genameda. i doszedl do 1g i nic zero działania... na forum pisali ze zła partia ze złe rozlanie itd. Dla mnie raz nacięcie sie na jakąś firmę to całkowite odcięcie się do tego. Jak dla mnie nie ma miejsca czegoś takiego że są wpadki w złych rozlaniach.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
skint73
Euz
jakie winko oprócz Androchem godne uwagi? Alpha, Vermo, Balkan?


Balkan jedzony 2 lata temu działał bardzo dobrze, zresztą jak wszystkie orale tego labu

Tren e genamed biję od jakichś 2-3 tyg i muszę przyznać, że chyba się przerzucę od poniedziałku na nexium, bo jednak coś mi w genamedzie nie pasi. Przechodziłem na genamed z dose i muszę przyznać, że dose dużo lepszy. Genamed mnie zawiódł, bo opinie słyszałem same pozytywne. Może gorsze rozlanie


Odnośnie trena E z genameda, to samo i ja trafiłem. Wcześniej leciał tren A z genamedu wszystko super pięknie, pomyślałem spróbuję długiego trena i większej dawki, tak zrobiłem. Zamieniłem trena A na E wszystko z genameda. Krótko po zmianie estra czar prysł, a dawka 1cm eod. Przybiłem trzy butle, bo myślałem może jedna butla słabsza będzie a reszta si. Guzik trzy flakony cienkie jak woda po parowych.
Przeszedłem znowu na trena A i znowu zaczęła się bajka
Ktoś mi pisał że genamedowi trafiło się słabe rozlanie.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52793
ja brałem z Pharmacomu NPP o normalnym stężeniu i była gitara, natomiast znajomy brał bodajże Enana 500 (?) i mówił, że ch*a wart i na pewno do niego nie wróci. Inny znajomy nadział się na oralach z tej firmy, zaniżone stężenia (winko po przejściu na Vermodje dopiero poczuł, że robi robote). A towar był brany prosto od producenta. Według mnie za bardzo hype'owany lab za granicą, można dostać to co mają w ofercie o wiele taniej z innych labów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
ja biłem pol roku temu tren enan genamedu i dzialanie bez zarzutow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto na obecną chwilę brać AP
Podobno zaniżone stezenia sa.
Co powiecie o Galaxy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78907
rowniez potwierdzam slabe dzialanie trenu e genamedu, za to ace super

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Tren e: bioniche, dose, andro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
co na dzien dzisiejszy puszcza dobrego boldka oraz E trena ? Pozdrawiam

;))))))

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium