SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Opłaca się inwestować w suste nexium, trzyma stężenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668940
Testy trzymaja poziom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susta nex działa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9380
prop farmak bil ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
panowie potrzebuje info na temat gh ze shree najlepiej od kogos kto stosuje ten temat ? mozna porownac jakos dop somy strong co lepiej wyjdzie na badaniach ?

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Npp atoma ? Jakieś inne sprawdzone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Andro npp śmiga ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Cześć, wypadłem na jakiś czas z obiegu. Na chwilę obecna mam dostęp tylko do razaka i dose. Warto w to inwestować? Zależy mi szczególnie na porządnym trenie, mixie propa z enanem, winem i primką. Przeglądałem temat, ale może ktoś bije któryś z powyższych środków. Z góry dzięki.

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
prime sobie odpuści cięzki temat dose środki dzialja testy dobre mają tren taki sobie winko tez ale jest co ma być tylko ni tyle co na etykiecie pisze raczej ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
achill
Cześć, wypadłem na jakiś czas z obiegu. Na chwilę obecna mam dostęp tylko do razaka i dose. Warto w to inwestować? Zależy mi szczególnie na porządnym trenie, mixie propa z enanem, winem i primką. Przeglądałem temat, ale może ktoś bije któryś z powyższych środków. Z góry dzięki.


Testy i winko większość labów działa. Prima - napisz do jakiej masz dojście.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium