SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Czyli fake? szperalem po forum i widzialem ze podobno mocno bebechy ryje, mam jeszcze dostep do mety balkana moze bedzie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z farmaceutycznego punktu widzenia under produkcja to podróbka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
To lepiej ladowac balkana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z tych dwóch na pewno bałkana bym wziął.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Ok Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Krzysiek28
Witam wczoraj przyszedł do mnie teść enan z irana. Na początku chciałem zamówić jedną ampułkę żeby sprawdzić czy to fake czy nie :) lecz trzeba było kupić minimum 5. Kontynuując wczoraj doszedł do mnie ten iran rozpakowałem pudełko i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to Batch no na pudełko jest napisane 9058 a na ampułce 9045 tak więc już mi coś tu zaśmierdziało. Znaczek na ampułkach jest bez cycka ale to chyba dobrze, teść rozlany dość sporo ampułki różnią się od siebie 1ml tu więcej wlane tu mniej. Zamieszczam wam zdjęcia abyście sami ocenili byłbym wdzięczny :)


Batch'e się różnią bo pewnie wieźli osobno ampy i osobno pudełka, a potem poskładali na szybko ;)
Te "irany" to na ogół brzydko wyglądają ale często dobrze działają. Bać się za bardzo nie ma czego, koks przyjechał zapewne gdzieś z daleka więc możliwe że faktycznie z Iranu, a jeżeli nie i to jednak turecka podróbka (w co wątpię) to też może być ok.
Moje zdanie jest takie, że amp to ogólnie należy się duuużo mnie obawiać niż flakonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 173
Napisałem osobie od której kupiłem ten sok że to fake i opisałem sytuacje dostałem taką odpowiedź "Witaj. Towar 100% oryginał. trzeba go przemycać więc oddzielnie jedzie amp a oddzielnie jadą kartony. Potem nie ma opcji żeby trafić karton+amp. Przywozi to Turas do mnie osobiście, ręczę za jakość." Następnie około godziny 15 poszły dwie ampy w dupsko zastrzyk nie bolał ani odrobinę być może to zasługa tego iż robiła mi go koleżanka która jest pielęgniarką i dziennie wykonuje kilka zastrzyków, zastrzyk bolesny nie był za to teraz dupsko boli jak diabli oraz nie wiem czy to skutek uboczny czy może wina tego że coś mi zaszkodziło ale dostałem srake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
No , czyli nic dodać nić ująć, ogólnie.. standard. A sraka? Sraka rzecz ludzka, tym się nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 173
Mówiąc standard masz na myśli ze działa? czy że fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Myślę że będzie spoko, bo nie bardzo wierzę w szalejące na rynku podróbki Aburaihan'a.
Oni ten koks kupują u źródła zapewne w takich cenach, że nawet turkom nie opłaca się ich podrabiać. Wg mnie, jeżeli i irańskich środków coś nie działa to nie dlatego że jest fejkiem tylko że ugotowało się gdzieś po drodze na pustyni.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2015-12-16 22:18:22
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium