SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
ch0ry
db pharma sibutramine ma mega lipną! o tym jedynie warto wspomnieć jeszcze. reszta nie wiem


sibu maja lipne od zawsze
ale clen kosa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno

poszukaj hgh z andro, fajna cena i dziala b.dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Robert_Maklowicz
ziki2000
A jak niby j**ie samopoczucie prolka zbita do zera :>


Oj juz przysypiałem... No tragedia była. Stawy strasznie obolale, zmeczenie i ospanie w dzien jak bym miał cukrzyce i w ciagu 4 tygodni 3 powazne infekcje ale wszystko wróciło do normy i juz nie zbijam bo chyba juz lepiej miec powyzej normy niz poniżej. Badania nawet tu były bo własnie byłem przekonany ze mam wysoko prolaktyne a wyszło ze 0 wiec teraz spokojniej do tego podchodze i nie radze sie nikogo tylko badania.

Dziwne bo nie pamietam jaki ale jakis moderator i ktos mu podległy stwierdziliw sprzeczce z kims ze caly rok na prolaktynie zbitej do 0 leci i czuje sie super ktos tam tez potwierdzil gdzie dla mnie to absurd jakis. Przeciez prolaktyna to hormon potrzebny nam do wileu waznych czynnosci i trzeba trzymac ja w ryzach i takie jest moje zdanie.
Cofnij z 50 stron to moze znajdziesz moje badania i ta rozmowe tez gdzies potem byla. Pozdrawiam Pantero




Prolaktyna potrzebna do wielu waznych czynności ? chyba u kobiet, u facetów jest całkowicie zbędna , wystarczy poczytac badania na jej temat...co do prolki ja sam mam zbita do zera wiekszośc roku bo leci prawie cały czas cabaser 1mg ew i raczej nie widze mozliwości pogorszenia samopoczucia a predzej podbicia dopaminy itd...a więc chyba preoblem u Ciebie tkwi gdzies ingdziej a nie w prolce...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno


Celowalbym w cos innego. Kupa zlomu lata pod tymi nazwami.

borek1382
Panowie jak Malay Tiger dobrevsrodki ktos brał??


Aktualnie lece TestoMix1 z Malaya, dziala wzorowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno

poszukaj hgh z andro, fajna cena i dziala b.dobrze

Na ta chwile nie mam dostepu do andro mam jeszcze takie
Strongtropin Premium
Hyge-żółte/zielone
Star Labs
Genotropn Clinic Pharmax
Ansomone
Genotropin Pfizer no ale ten drogo wypada wiadomo na niego niestety mnie nie stac teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ziki2000
Prolaktyna potrzebna do wielu waznych czynności ? chyba u kobiet, u facetów jest całkowicie zbędna , wystarczy poczytac badania na jej temat...co do prolki ja sam mam zbita do zera wiekszośc roku bo leci prawie cały czas cabaser 1mg ew i raczej nie widze mozliwości pogorszenia samopoczucia a predzej podbicia dopaminy itd...a więc chyba preoblem u Ciebie tkwi gdzies ingdziej a nie w prolce...


Ziki kuknij: https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s724.html#post5
Nie chciałem tu spamowac.



goral8930
lodzianin1
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno

poszukaj hgh z andro, fajna cena i dziala b.dobrze

Na ta chwile nie mam dostepu do andro mam jeszcze takie
Strongtropin Premium
Hyge-żółte/zielone
Star Labs
Genotropn Clinic Pharmax
Ansomone
Genotropin Pfizer no ale ten drogo wypada wiadomo na niego niestety mnie nie stac teraz


Ostatnia pozycja ale wiadomo $$$
Tez sie czaje na Polskie Geno tylko czekam na recke i jak bede mial to wstawie fote paczki z paragonem.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-03-24 09:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
goral8930
lodzianin1
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno

poszukaj hgh z andro, fajna cena i dziala b.dobrze

Na ta chwile nie mam dostepu do andro mam jeszcze takie
Strongtropin Premium
Hyge-żółte/zielone
Star Labs
Genotropn Clinic Pharmax
Ansomone
Genotropin Pfizer no ale ten drogo wypada wiadomo na niego niestety mnie nie stac teraz


Od siebie moge polecic biopeptid lub pfizer. Wychodzily mi na nich bardzo zblizone wyniki we krwi.

Wynalazki bym sobie darowal bo sam przerabialem ze 15-20 hormonow to 1/3 dziadostwo 1/2 wyniko srednie i doslownie 3 pozycje warte uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W mojej okolicy Imperial i Androchem biją i wyniki IGF imponujące.
Oczywiście nie ma nic lepszego niż apteka i wcale nie trzeba w PL kombinować, Rastan wychodzi obiecująco a IGF po 3iu praktycznie 2 x norma.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Potwierzam andro i imperial dobre gh, z lekkim wskazaniem na imperial.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496
Test 400 z Med tech.
Med Tech Solutions
Testosterone Enanthate 100mg/ml
Testosterone Acetate 25mg/ml
Testosterone Decanoate 100mg/ml
Testosterone Propionate 40mg/ml
Testosterone Phenylpropionate 60mg/ml
Testosterone Isocaproate 75mg/ml
Co o tym myslicie? I Jak ta firma?
I jeszcze jedno z jakiej firmy tren enana?
Czy lepiej tri tren?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium