SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
No fajne stężenia mają
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
OSTR_MEDYK
Panowie jaki tren ace albo enan najpewniejszy bo bralem i genamedu i nexium (wiem ze cen sie nie podaje ale gdzies kiedys czytalem ze tren dobry jest drogi ) a ja mialem pp srednio 2x drozej jak propa i z obu labow do tego jeszcze tez ap nie dzialaly nie czulem dzialania a bralem nawet specjalnie wieksze dawki i nic teraz moge wziac BM albp Bioniche ale nie chce sie nadziac dlatego pytanie jalich firm mozna byc pewnym ?


tren nexium bardzo dobry wiec nie wiem jakiego nexa miałes:D

Elana7551682
Ions susta nr 1 moim zdaniem


ions wsyztsko bardzo odbre, obecne wino jem i bardzo chwalę

lukaszek19831
Witam panowie musze się poratować jednorazow sustą lub coś pokroju omki co warto wziąć by był pewniak jakiej firmy ? .


jak wyżej ions nexium swiss tez bardzo dobry
z tanszych genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
OSTR_MEDYK
Panowie jaki tren ace albo enan najpewniejszy bo bralem i genamedu i nexium (wiem ze cen sie nie podaje ale gdzies kiedys czytalem ze tren dobry jest drogi ) a ja mialem pp srednio 2x drozej jak propa i z obu labow do tego jeszcze tez ap nie dzialaly nie czulem dzialania a bralem nawet specjalnie wieksze dawki i nic teraz moge wziac BM albp Bioniche ale nie chce sie nadziac dlatego pytanie jalich firm mozna byc pewnym ?


bm/bioniche/moderion napewno sa sprawdzone treny
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Stosował ktoś coś z virtutis?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mialem z tego clenbuterol i działał jak należy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Z virtu hcg mialem, dzialalo

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
sHarkYy
Stosował ktoś coś z virtutis?

z virtutis enan,prop,deca ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jest teraz naprawdę dużo dobrych trenów a i e na rynku.

Z bitych osobiście, bądź przez kumpli z realu (kolejność przypadkowa):
Androchem
Nexium
Genamed
Vertex (ten przy dawce 200 mg ew już naprawdę było fajnie czuć wyważając działanie vs skutki uboczne)
Swiss
Nordic
Dose
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Turanabol i susta z nexium. Robią wałki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie i towar dobry.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium