SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1577
Alpa GEN, PMP, Malay Tiger, Biochniche, BM Pharmaceuticals
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
eetker1
Panowie którego bolda polecacie

Bioniche i BM.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
eetker1
Alpa GEN, PMP, Malay Tiger, Biochniche, BM Pharmaceuticals


Bioniche
BM
MT
Nie wiem jak to nowe pmp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Jankoo20
krzykacz
Adamadam33
Witam może ktoś podzielić się opinią na temat środków Atom Labs. Działa to czy raczej nie mogę mieć w śmiesznej cenie tylko czy warto?



Najlepiej dla Ciebie i Twojego portfela bedzie jak popytasz ziomków z otoczenia co to wzięli i jak oceniają. Taka opinia to luxus


Ja to się już pogubiłem w tym atom labs, u mnie są 3 wersje, jedna z tym grzybkiem atomowym w logo
Ale opinie zgarnia jak najbardziej dobre, sam osobiście nie jadłem nic jeszcze z tego labu



Jakoś tak będzie z tym ATOM/ATOMIC że jest tego kilka.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
eetker1
Panowie którego bolda polecacie


eetker1
Malay Tiger, Biochniche, BM Pharmaceuticals



W te laby bym celował
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
eetker1
Panowie którego bolda polecacie


Bioniche
Shree,
Bm
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Alpha biosira androchem altimy

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2002
dexter79
Jak primka ze swissa? wbijal ktos ostatnio?
primka ze swissa jak wiekszosc primek czyli lipa reszte sokow ok dzialaja wzorowo


ale po czym wnosisz? wbijales czy ogolnie nie ma legit primki? i co ewentualnie zamiast primki? master?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Stały utarty schemat, nie ma legit primy/oxy/bolda. Czasami też trena i mastera. W zasadzie to nie ma niczego, wszystko fake tylko co raz więcej byków po siłkach chodzi. To chyba od tych genetycznie zmodyfikowanych i karmionych antybiotykami kuraków.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Wszystko jest tylko trzeba wiedziec jakie, które brać a nie powielać latami głupie mity,
poza tym co kto bije testuje i wydaje później opinie to druga sprawa,
dwóch kolegów jadło ta sama, identyczna metke, jeden zadowolony bardzo, drugi stekal że wal, powodu drugiej opinii chyba nie muszę rozwijać :)


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-02-22 11:41:38
2

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium