SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170933
To niech się do egzorcysty uda bo to nie wina antka

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
zioekt
a tam w błędzie, jeden pacjent w tym temacie twierdzi, że 25 nim okrutnie miotało

Ja znam takich co po bcaa maja pompę w chooy

Żeby nie było ot. Prop i Master andro bdb + :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19329 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158920
Arkus P
No jak ktoś jadł antka tylko z nazwy na pudelku to może mieć takie zdanie ;)


Ogolnie często bywa opinia ze antek ostro masa idzie i wodą podlewa...sam jak wziałem 1 raz to bylem w szoku ze efekt zupelnie inny jest nawet na dawce wiekszej antka ale mity nadal sie utrzymuja ile to kg masy idzie na antku...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19329 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158920
ps, chociaz pamietam jak kiedys blinG wbijal trena gotowanca to pisali ze śmierc srodek :D a jak King Kong kiedys pisal ze wali po 1-2 gramy omy to nitk nie wierzyl...bo jak to mozliwe taka dawka

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Mity piwniczne ciagle w modzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na pierwszy komtakt 25mg antka w moim wypadku sprawdzilo sie swietnie. Potem lecial inny 100 czy 150mg i kupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170933
ziki2000
Arkus P
No jak ktoś jadł antka tylko z nazwy na pudelku to może mieć takie zdanie ;)


Ogolnie często bywa opinia ze antek ostro masa idzie i wodą podlewa...sam jak wziałem 1 raz to bylem w szoku ze efekt zupelnie inny jest nawet na dawce wiekszej antka ale mity nadal sie utrzymuja ile to kg masy idzie na antku...


Nie oczekiwałam kilogramow, lustro i trening zweryfikowalo czy jem antka czy nie, zresztą ja na tłuszczach jestem, a to jednak zupełnie inaczej się masę robi jak na weglach

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1095
jak teraz z metka malay tiger? dobra żeby wrzucić jako antykatabolik na redukcje 1-7 10mg czy lepiej 1-7 20 mg dla pewności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jak metka z mt nie wiem , a reszta pytań temat z ankietą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
patryk173
zioekt
a tam w błędzie, jeden pacjent w tym temacie twierdzi, że 25 nim okrutnie miotało

Ja znam takich co po bcaa maja pompę w chooy

Żeby nie było ot. Prop i Master andro bdb + :)


Jak miał mete zamist antka to mogło tak być że go 25mg antka miota


Vertex Pharmaceuticals towar w ampułkach ktoś wbijał lub miał styczność już z tą firmą?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium