SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12190107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Niektóre laby już dawno piszą po etykietach, że nie do użycia przez ludzi albo w celach laboratoryjnych

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Jak wino inekcjia z Prl do wina z Bioniche ma ktos porownanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Ja też słyszałem o jakiejś takiej ustawie ale ona ma dotyczyć tylko sportowców zawodowych i miałaby ich odstraszać od koksu ale nic nie było mówione o zwykłych koksikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170947
Też słyszałem, czytałem o takiej ustawie i mowa była tylko o sportowcach zawodowych, nic o zwykłych Kowalskich, zresztą to jest nielegalne i tyle co tu jeszcze zmieniać, czarnego rynku ustawa niewyreguluja, więc niepotrzebny szum robicie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
s drol z andro bardzo mocny srodek :) osobiscie 3 razy zrobilem peln kuracje na s/m drolu na wiekszych dawkach niz na etykiecie + testovis
wiec sie moge wypowiedziec na temat tego srodka



Zmieniony przez - skromnyAnabolik w dniu 2016-08-29 14:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
A jeszcze mam z tren a do wyboru genesis, to wziąsc nexium czy genesis?

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
u mnie zachwalaja genesisa , osobiscie nie bilem lecz bhym wolal cybera ze wzgledu na stezenie 100mg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Do cybera dojścia nie mam. Czekam az jeszcze ktos sie wypowie :)

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
szakal32
A jeszcze mam z tren a do wyboru genesis, to wziąsc nexium czy genesis?


obie pozycje powinny dobrze działac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Obojętnie którego weźmiesz z obu będziesz zadowolony z praktyki pisze

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium