SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12190261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
U jednego z dili widziałem atomica , jakś desing , ale co tam siedzi to wielka nie wiadoma.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie Nexium ma mete w ofercie? Planuje zakupić, a nie wiem czy szukać Nexium czy brać coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nexium możesz brać, nowy lab , podstawy napewno działają o fejkach narazie nikt nie pisał.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
GWookie
nie szalałbym z opinią, że gdzies siedzi 450 czy wiecej mg.. takie ilosci nawet na EO beda powodowac że sok bedzie gesty i może krystalizować.. ktos może być dobrym "kucharzem" ale są rzeczy ktorych nie przeskoczysz. nalej cukru do wody w proporcjach 1 do 1 i będziesz widzial co się dzieje.


Te 450 to tak z rozpedu polecialo bo wiem ze to raczej ciezka sprawa i trzebaby pewnie alkocholem doprawiac co moglo by powodowac jakis bol czy dyskomfort mozna jednak dorzucic innego estru. Wiem ze enan + prop wystepuje nawet w aptece wiec w ug nie bylo by z tym problemu raczej. EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52794
W jakie najtańsze działające Enany celować? bo muszę na gwałt ogarnąć. Venom, PMP (to istnieje jeszcze?), coś innego? chodzi o cenowa półkę niżej nawet niż Gen/Dose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388531
vermo, galaxy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
BigMen
GWookie
nie szalałbym z opinią, że gdzies siedzi 450 czy wiecej mg.. takie ilosci nawet na EO beda powodowac że sok bedzie gesty i może krystalizować.. ktos może być dobrym "kucharzem" ale są rzeczy ktorych nie przeskoczysz. nalej cukru do wody w proporcjach 1 do 1 i będziesz widzial co się dzieje.


Te 450 to tak z rozpedu polecialo bo wiem ze to raczej ciezka sprawa i trzebaby pewnie alkocholem doprawiac co moglo by powodowac jakis bol czy dyskomfort mozna jednak dorzucic innego estru. Wiem ze enan + prop wystepuje nawet w aptece wiec w ug nie bylo by z tym problemu raczej. EOT


wiem o co Ci chodzi, pierwsze partie mocniejsze, czasem ponad etykiete aby nalapac klientow chociaz wolalbym aby byl staly poziom i zawsze tyle ile na etykiecie niz pierwsza seria super a nastepne bubel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388531
nie bubel, poprostu oszczedzaja na produkcji, zadna firma nie daje przeciez nic darmo, kazdy mysli o zarobku i o sobie, na poczatku podbijaja stezenia i czekaja az ludzie zaczynaja lykac jak mlody pelikan, pozniej obnizaja, zeby zarabiac i oszczedzac na surowcu - tak na chlopski rozum

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Jak bold z titana?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Euz
W jakie najtańsze działające Enany celować? bo muszę na gwałt ogarnąć. Venom, PMP (to istnieje jeszcze?), coś innego? chodzi o cenowa półkę niżej nawet niż Gen/Dose


pmp ma przyzwoite srodki za bdb cene.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium