SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Androchem osobno dziala dobrze w mixie pewnie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
boltek
Panowie jak na chwilę obecną wygląda sprawa z androchem lab? A konkretnie chodzi mi o one rip. Bije teraz cybera ale mi się kończy i nie zdążę domówić. Mam do wyboru androchem one Rip albo ripa z nexium w starej szacie. Pozdr


U mnie bili wszystkie srodki z andro
Nie ma sie do czego przyczepic
One ripa sam nie wbijalem ale mase innych srodkow z tego labu tak
Wszystko dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
boltek
Panowie jak na chwilę obecną wygląda sprawa z androchem lab? A konkretnie chodzi mi o one rip. Bije teraz cybera ale mi się kończy i nie zdążę domówić. Mam do wyboru androchem one Rip albo ripa z nexium w starej szacie. Pozdr
.

Nie wiem jak androchem ale one rip z Nexium mozesz smialo brac.sam nie brałem ale z opinii bliskich znajomych bardzo dobry towar, ja osobiście skusiłem sie osobno na tren i master z Nexium , działanie pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z androchemu jak npp i test base aktualnie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wnc1964
Z androchemu jak npp i test base aktualnie.


Jezeli to pytanie to test base kosiarka, bity w koncowce przygotowan, jeden z moich top srodkow tego labu duzy plus ze olej i rzadki wiec bity igla 27g nawet 2-3x dzienie bez znaku ze cos dziabane, npp nie bilem z andro dlugo wiec nie powiem Ci


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-12-21 08:58:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Npp andro szczerze moge polecic, juz przy 100mg e2d cisnienie Mi wywaliło, od dzisiaj chce na 150mg wejsc zobaczymy. Przechodzilem z royala 100mg e2d to nawet nie ma co porownywac.
Testo base tez w ostnich dniach testowane ale musialem odstawic bo bardzo zle sie czulem, jakby lekka grypa i na żoładku jak po oralach sie czułem, jesc nie moglem. Ale pompy takiej to dawno nie mialem, szkoda ze odstawic musialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
mm1986 z tego co sie tu czyta to próbowałes wiekszości rzeczy z andro, możesz cos powiedziec o ich Halo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ogólnie ja podepnę się pod pytanie o halo ale w innym kontekście czy jest na rynku jakieś prawdziwe halo bo sam jeszcze na takie nie trafiłem a nie będę wypisywał co testowałem bo nie chce nikomu interesu psuć ale większość z nich to mix antka i mety i to wszystko :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Andro chyba nie ma halo

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prop zMalaya bardzo szybko sie wkręca jezeli chodzi o libido hehe, 3 dzien dopiero na nim lece
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej