SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Czyli tworcy Titana teraz stworzą nowa droższa marke ,taka żeby się opłaciło :D
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Jak enan dose ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
dose w porzadku poki co :) wlasnie zaczelem bić mastera E poszedł 3 strzal i chyba już działa bo żył coraz więcej dawka 200mg e3d :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
donwaz1899
wystarczy wejść na doz.pl i zobaczeć leki na recepte co jest w aptece a czego nie ma co to za problem i głupie pytania cabesar exe anastrazole tamox itd też jest


Jak ktoś ma telefon z androidem to jest apka LekInfo24 dla wszystkich ćwiczących must have :D

1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
Adamskyyy
Jaki Clen warto kupić??


Na clen vermodje sie nie zawiedziesz, bardzo dobry cłem maja.

Clen nexiuma ktoś jadł ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
rambos112
Bayer jeszcze w ogóle produkuje,bo z tego co się orientuję to już chyba nie


Bayer cały czas jest w aptekach, sam kupowałem ostatnio proviron :) natomiast na 1000% nie robią met, win, oxy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
pajaczeq ogolnie mozna wejsc do kazdej apteki i nawet w realu sie zapytać ale wtedy w gre wchodzi podanie substancji czynnej a oni szukaja handlowej nazwy bo niestety polscy farmaceuci wiedzą nie grzeszą i nawet polecenie czegoś z zakresu witaminy i minerału dla zmocnienia danej słabości w organiźmie ogranicza się u nich do be i me i szukania w internecie co może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Spoko wiem że tak można ale dużo lepiej jest mieć taką samą bazę danych jak oni w kompie zawsze w kieszeni i ta baza jest aktualizowana non-stop. Można szukać po nazwie handlowej i substancji czynnej. Jest nawet cały opis leku taka skrócona ulotka, również mamy podane ceny. Na koniec jeszcze powie Ci że Pani w aptece i tak już patrzy się wystarczająco dziwnie jak ostatnio kupowałem 200 igieł 100 strzykawek i 3 paczki esselivu XD Jeszcze jakbym zaczął pytać o tamoxifen, exemestane etc to już by było pozdro 600 dla kumatych :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
1.czy warto zaplacic troche wiecej za testa mixa SHREE czy moze wziąść GENAMED lub DOSE. 2 Jaki master dobrze klepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Test mix z genamedu bdb wiec na moje nie warto przepłacać...master np.z Alphy, Dose
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium