SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12191995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
ziki2000
To póki co nikt nie chwali żadnego antka wartego uwagi?


Shree ma dobrego antka


tombax
Genamed/Stanonamed/Stanazolol
Tabletki, czy warto brać czy dopuścić jakie opinie ?




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-07-09 08:31:04

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-07-09 08:31:35



dobre wino i tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
piter..
Pomperiusz
Koledzy jednak z tamtymi firmami masteronu nic nie wyjdzie mam jescze od drugiego dila propozycje altima vertex lub vermodje którego wybrać czy żaden nic nie wart


vertexa bierz towar maja bardzo dobry kilka pozycji testowane i złego słowa nie można powiedzieć


Vertexa będę wbijał bo dostałem kilka opakowań, rozmawiając z tymi co bili już ten towar to byli zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
cichy10001
słyszałeś o iniekcyjnym antku z Advanced?
u mnie zbiera dobre opinie, tylko niestety wypadałoby byić e2d


nie slyszalem. jesli jst to ona wodzi eto trzeba bedzie bic ed lub pre wo, jesli na oleju to faktycznie do 2 dni mozna. tyle ze stezenia duzego nie osiagniesz na anapolonie bo to bardzo puszysty proch, a wprzeliczeniu mg do mg trzeba brac stosunkowo duzo. fajna opcja to dac inj antek z injekcyjnym meanabolem jedno i drugie 50mg co 2 dni, lub na wodzie 30mg antke z 25mg mety pre wo


Zmieniony przez - prosekto w dniu 2017-07-09 14:10:09

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dawki takie antka sa, mala biodostepnosc wiec mg jest duzo wiecej niz mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
naziwisko
dawki takie antka sa, mala biodostepnosc wiec mg jest duzo wiecej niz mety.


no ale chodzi o to ze w wesji inj, nie zrobisz wiekszej dawki niz meta. raczej mniejsza

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nie znma sie na tyle zeby sie w to tak zglebiac, ten inj ma niby 75mg na 1ml a czy nie da sie takiego stezenia zrobic to nie mi oceniac ale wydaje mi sie ze w tych czasach to nie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Antek shre jedzony około 2 lata temu,działał dobrze,znaczy pompa,nabicie,i taki skok siły,ze to cos niesamowitego.
Jakies 3 miechy temu skonczyłem antka z Andro,(lepszy od Shree)i tez od razu spadek masy -2kg i potem stopniowe przyrosty,pompa nie do ogarniecia.
A jak wszedłem na 200mg/ed zabiło apetyt całkowicie,jeden posiłek na cały dzien,i bardzo chciał wyjśc na zewnatrz.
Kumpel szamał Vermodje antka,tez działał pieknie.I to samo 200/ed i koniec,zyganie,zgaga.ale spuchł pieknie.
Obecnie konczę vino,zaczynałem Andro,(tylko100 tab)potem nexium ,i po andro był progres cały czas,zmieniłem na nexium,(tez 100 tab)i mimo
utrzymania dawki jak andro,zrobił sie zastój,a nawet na konkretnych wyciskanych cwiczeniach zaczynało brakowac po 1-2 powt,od tego co było na andro.



Zmieniony przez - bury14/88 w dniu 2017-07-09 15:50:29
1

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Winstrol multipharm 100mg ampulki ? ktos mial z tym doswiadczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2244 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
ziki2000
To póki co nikt nie chwali żadnego antka wartego uwagi?


Ziki daje prawa rękę że z balkana będziesz zadowolony, jadłem 100mg ed i rewelacja, źródło chwilowo wyschlo wziąłem biosire i poleciała do kosza,
balkan leciał lekko ponad 4tyg, biosire od strzału brałem 150mg, no i niestety cała moc uszla

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Panowie cypio i bold do wyboru malay vs alpha vs genesis vs bioniche?

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium