SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12191159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
bo apteka w egipcie jest jak czysta dzifka... nie istniej.. chociaz trafic mozna pl apteka tez jest i tu na dzialaniu nie ma opcji sie zawieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
Euz
żeleś
miał ktoś kontakt z noble labs

osoby, które brały to u mnie w UK nie polecają. W trenie podobno nawet testa nie ma, sam olej, ale to wiem jedynie z opowieści, sam nie biłem nic



W sumie to j**ało wałem z kilometra stack 20 wina 25 oxy i 10 epi w tabsie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
GWookie
bo apteka w egipcie jest jak czysta dzifka... nie istniej.. chociaz trafic mozna pl apteka tez jest i tu na dzialaniu nie ma opcji sie zawieść



Ale ja brałem to provi i działało jak provi, mało tego dostałem tą samą serię i kupa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
żeleś
Euz
żeleś
miał ktoś kontakt z noble labs

osoby, które brały to u mnie w UK nie polecają. W trenie podobno nawet testa nie ma, sam olej, ale to wiem jedynie z opowieści, sam nie biłem nic



W sumie to j**ało wałem z kilometra stack 20 wina 25 oxy i 10 epi w tabsie



Takie combosy są popularne, meth+wink np wiele labów robi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
Witam, panowie a jak firma nexium stoi? Polecacie srodki z tejze firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
u mnie chwalone,
prop npp git, master czeka na swoja kolej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
krzykacz
żeleś
Euz
żeleś
miał ktoś kontakt z noble labs

osoby, które brały to u mnie w UK nie polecają. W trenie podobno nawet testa nie ma, sam olej, ale to wiem jedynie z opowieści, sam nie biłem nic



W sumie to j**ało wałem z kilometra stack 20 wina 25 oxy i 10 epi w tabsie



Takie combosy są popularne, meth+wink np wiele labów robi.


Tak i często wypuszczają pod nazwą oxandrolone

A tak na poważnie ciężko o dobrą oxe 10 mg na tab a tu niby 25 mg z dodatkami w takiej samej cenie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
spotkał sie ktoś już z wałkami Androchemu?

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Provi andro jadłem bardzo dobre, jadłem jeszcze tego pseudo bayera no i wapno

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Na jonogramie sprawdź czy normę trzyma, tyle dobrego z tego.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium