SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364392 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669003
nrq
Panowie bije ktos Tren A z Nexium ?


ja biłem wypust wcześniejszy bez kartoników i była padaka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364392 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669003
Flamehazze
Spotkał się ktoś z was z wałkami BM pharmaceuticals? bo z tego teraz testy będę leciał i nie wiem czy się bać na dłuższą mete?


weź flakon wbij kilka iniekcji zrób badana , jak wypadną dobrze to zrób sobie zapas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
Siema Boldek cyber czy androchem co lepiej wybrac??Bilem z tych firm tren a i z obydwu bylem zadowolony ale nie wiem jak sie ma boldenon bo to moja pierwsza stycznosc z tym srodkiem?Planuje bic 800 week 20 tyg.Jesli chodzi o treny cyber andro godne polecenia.Boldka chcem zakupic pewnego zeby nie bylo rozczarowania chociaz nie wiem jak ja go odczuje wogole na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18488
Panowie
cypio genamed ale bez hologramu naklejonego jest ok?
tura euromed bedzie działać jak należy?
pozdrawiam

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasem jest holo czasem nie ma, ale działa tak samo, jak komuś się zapomni to nie nalepia. Tura nie wiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
jezeli chodzi o ture to polecam z biosiry osobiscie podjadalem 300 tab wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
peptydy nexium czy biogene co byscie wybrali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
nexium ma dobre peptydy, biogene nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
margor8902
Siema Boldek cyber czy androchem co lepiej wybrac??Bilem z tych firm tren a i z obydwu bylem zadowolony ale nie wiem jak sie ma boldenon bo to moja pierwsza stycznosc z tym srodkiem?Planuje bic 800 week 20 tyg.Jesli chodzi o treny cyber andro godne polecenia.Boldka chcem zakupic pewnego zeby nie bylo rozczarowania chociaz nie wiem jak ja go odczuje wogole na sobie.



oba laby godne polecenia ...


Zmieniony przez - WyrwiCh** w dniu 2016-01-22 14:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testował ktoś tren enan z Nexium?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium