SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12193119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22733
arci25
Kreaxxx
Andro Cial dobry bo jadlem :)
Swiss ma tez poszedl w nowosciach,ma np Dihydroboldenon i oxe w strzalach...
Cenowo np. Npp to mam o ponad polowe drozej z Squibb niz z Andro

Squibb chyba na każdym produkcie ma wystrzeloną cenę,niz inne laby.

Chodzilo mi caly czas o squibb a napisalem raz swiss.
Ciesze sie ze nie tylko ja mam taka cene ale z tego co mowia niektorzy to warto przeplacic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Panowie wszyscy wiemy jak na ta chwile problem jest z Hcg aptecznym i możliwe ze coś się zmieni w nowym roku . Macie jakieś info czy swoja opinie na temat dostępnych mi w tym ciężkim czasie :

-HCG organon kopia wyglada bardzo podobnie do oryginału

- HCG ovigil shree

Będę wdzięczny za pomoc

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22733
Masz ovigil masz Jaja :) Polecam


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-12-20 22:21:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Na dniach bd miał grecki pregnyl zobaczę jak z działaniem ostatnio wnikałem ovigila że shree i słabo czulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
jonq
Panowie wszyscy wiemy jak na ta chwile problem jest z Hcg aptecznym i możliwe ze coś się zmieni w nowym roku . Macie jakieś info czy swoja opinie na temat dostępnych mi w tym ciężkim czasie :

-HCG organon kopia wyglada bardzo podobnie do oryginału

- HCG ovigil shree

Będę wdzięczny za pomoc



Biore preg jak dostawca ma, jak nie ma to bije shree. Nie narzekam.



KLAJTA
Ponawiam pytanie, jak Meta inj z dose? Date ważności ma do 2017r.


Pewnie klepnie, kiedyś ją brałem też. Z innych pewnych peth inj to masz Biosira, Malay czy LK.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
Kurde z tym ovigilem ze Shree to aż mi się wierzyć nie chce zeby mogl nie działać ponieważ shree to porządny Under i każdy jeden ssa jaki brałem to byłem zadowolony a Hcg to tani surowiec ... mam ten grecki który szczerze wyglada lepiej jak apteczny polski ale dowiedziałem się ze to nie apteka tyko kopia i już mi głowę ryje :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ja to co brałem ze Shree to działało zawsze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
jonq
Kurde z tym ovigilem ze Shree to aż mi się wierzyć nie chce zeby mogl nie działać ponieważ shree to porządny Under i każdy jeden ssa jaki brałem to byłem zadowolony a Hcg to tani surowiec ... mam ten grecki który szczerze wyglada lepiej jak apteczny polski ale dowiedziałem się ze to nie apteka tyko kopia i już mi głowę ryje :)


A czy ktoś napisał tutaj, że ovigil nie działa? To, że go słabiej czuje od pl pregnyl, to go nie skreśla, zaraz znowu tu bd jakieś teorie spiskowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Nigdy nie miałem słabego ovigil

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
yoyo20
Na dniach bd miał grecki pregnyl zobaczę jak z działaniem ostatnio wnikałem ovigila że shree i słabo czulem


Ovi lata na rynku już
Sam troche tego wbilem i zawsze ok
Jak byl pregnyl to ostatnio bilem pregnyl
Ten grecki to tez podroba ale kilka osob bilo i mowilo ze dziala. Osobiscie sam nie wbijalem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium