SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12189601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Zrobilem badania na cypio genamed 250 e5d wyszlo 18 przy normie max 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Ja skończyłem Cypio Genamedu jakoś w połowie czerwca i także robiłem sobie badania przed i po. Pisałem zresztą ileś tam stron wcześniej. I u mnie Cypek był jak najbardziej ok. I w praktyce i na papierze. Nie mam na celu wprowadzania ludzi w błąd , jestem zwykłym konsumentem. Dla mnie liczy się coś co działa. Dlatego się dziwię że u jednej osoby opinie są na duży + a obok człowiek się skarży że do bani towar. Wychodzi na to że liczy się bardziej osoba u której kupujesz niż banderola.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
levis
master, oxa, propek z genameda jadlem, polecam. Master 100mg e2d roznicy miedzy alpha nie wyczuwalna, oxa slabsza od ap czy shree, ale tez kasa duzo nizsza, jak na ta kase to nie ma tragedi, choc jesli masz grube kieszenie to mozesz zainwestowac w vermodje, shree, propek to jak w wiekszosci labow dziala bez wiekszych niedociagniec


NIe podważam zazwyczaj opinnii przedmówców ale zrobię wyjątek nie dość że robisz tu pimp na K** i animalu genameda to jeszcze tu wprowadzasz ludzi w błąd. Napisze tylko tyle dila który ma genamed , rzadko , zdarza się wśród dilów szczerość , sam gada , jak coś to tylko bierz, mete , winko i testa ewentualnie nandrolon ,stosunek jakość cena opłaca się, tren jest zaniżony , a egzotyki master i boldek czy oxandrolon który gena mogę mieć w cenie wina dobrej firmy zostawiam bez komentarza.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
wnc ale przeciez wiekszosc labow ma podbno ceny z wyjatkiem pmp tutaj to chyba najnizej jest a np. dose genamed androchem titan mam w bardzo przyblznych cenach roznica max 10zł , z kolei shree czy alpha i cyber maja ceny kosmos szczegolnie shree i cyber o alphie sie nie wypowiadam bo nie biore tego ze wzgledu na sugerowane czeste waly aktualnie tto czyli co kazdy lab tak naprawde sprzedaje tylko testy w masterze i trenie ace siedzi prop a w mast E tren E co siedzi bo już naprawde nie rozumiem tych rozkmin . Przegladałem sobie z ciekawosci na jakiejs stronce ceny surowca do produkcji i mysle ze normalnie da rade produkowac to i zarobic na takich cenach napewno stezenie zanizaja zeby jeszcze cos przyciac ale bez przesady dlaczego duzo ludzi mowi ze w boldzie siedzi deka a przeciez surowiec do bolda jest tanszy niz deka z kolei nad underowym t3 bym sie zastanowil bo ceny chinoli sa kosmiczne a u nas sprzedaja to za grosze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
osobiscie underowego t3 bym za nic nie ruszyl, tym sobie mozna niezle nasmrodzic w organizmie, w takim przypadku tylko apt. poza tym novo do drogich sie nie zalicza.

co do dyskusji, zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie podpasuje, zawsze bedzie ktos kto bedzie szczery albo ktos kto bedzie krecil scieme bo mu sie interes nie klei..

moja pierwsza wypowiedz o genamedzie tutaj, mi to wisi co ludzie kupuja, czy sie truja czy nie. tez robie zazwyczaj zapasy, na tescia z gena (rozne estry) nie moglem narzekac. a co do cen jak juz serio o tym gadacie to przez sam fakt ze alpha musi przejechac pol swiata to jej cena jest wyzsza, poza tym wcale nie az tyle wyzsza ile mozna by pomyslec. a co do tych tu ug.. skosztowalem, jest ok to wbijam. lecialy rozne srodki i wracam do nich, npp, deka, tescie git.. ktos wbija co innego? jego sprawa.. jesli na niego dziala i to serio dobrze to spoko, jesli nie.. to jego problem. ja sie ciesze ze to co ja bije smiga tak jak smigac powinno a co do trena A wcale gen nie odstaje tak mocno od cyb.era itp.. sie wydaje tylko sorry gowna bym nie wbijal a oba tluklem niedawno. cyb.er jasne super, ale czy gen jakis sporo gorszy.. nie powiedzialbym
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Siema jak wypada meta z Titan obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Meta titana działała kumpel testował. Z innymi środkami tego labu jak jest nie mam pojęcia, na fora biorę poprawkę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Gwookie ale idzie sie ostro wk***ic kiedy ja zamowilem teraz zapas mastera E na docinke bo taki super kosa a teraz mowia ze tam nawet mastera nie ma juz sie czytac tego nie da ja tego do smieci nie wyyebie wezme to wtlocze i po sobie bede widzial co tam jest a skocze na koniec lipca na badania przedewszystkim estro i chooj nawet tego tu nie wkleje bo i tak bedzie ze wbijalem mastera z apteki ktorego w aptece nie ma haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
romekromek
Siema jak wypada meta z Titan obecnie?


to koło mety nie stało,z niedawno jedzonych Balkan,Alpha,Shree i można powiedzieć że to sa mety,tego Titana spróbowałem i sie nadaje w kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Przetestowane tescie genamedu, tura, npp i meta wszystko dzialalo oki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium